Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Hogyan tudnám rábeszélni...

SOS! Hogyan tudnám rábeszélni a szüleimet h engedjenek el discoba? 15/F

Figyelt kérdés
Kérdés egyszerű.Csak a megoldás nem könnyű
2011. júl. 10. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Miért olyan bazi szemetek, meg konzervatívak, hogy nem engednek el?

Ha ez az első alakalom mond, hogy nem iszok, nem drogozok és éjfél előtt haza jövök satöbbi, nem nehéz.

Mondjuk az én szüleim ha "sokat" vagyok otthon akkor már zavarnak :D (nem diszkóba az igaz xD)

2011. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
15 évese? Cicabogár, engem 17 éves koromig nem engedtek el hajnalig, örülj hogy nem engednek el.
2011. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Kérd meg őket szépen. Ígérd meg, hogy óránként felhívod őket és hogy időben hazaérsz (ha ezt megengedik, akkor tégy is így). Ha ezek után sem engednek el, akkor nem tudsz mit tenni.

Mondjuk őszintén szólva, engem cseppet zavar is, hogy huszonévesen nem tudok elmenni úgy bulizni, hogy ne érezzem öregnek magam a 15 éves gyerekek között.

2011. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Maradj még otthon! de csak még, hiszen mert a haverok mennek neked szabad otthon maradni

de EZT MONDOD BIZTI ELENGED: anyu engedj el a discoba meglátod hazaérek a kért időpontra józanon tisztán verés mentesen! Akkor bizti elenged!

De ha törött orral feldagadt arccal és pálinkaszagúan érkezel biztos hogy az első és utolsó volt!

2011. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Kicsi vagy még ahhoz. 19 éves vagyok és soha nem voltam diszkóban, és nem érzem azt, hogy bármiről lemaradtam volna. Szerintem amíg élek nem is megyek, undorító hely lehet egy diszkó. Ku rvák, drog, perverzek, cigi stb.. PFF
2011. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

azért mert titeket nem engedtek el még 19 évesen se még nem kell lebeszélni

nézzetek már meg pár partys képet 15 évesekkel van teli

18 évesen már lassan ciki lesz közéjük menni

2011. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, én 20 évesen mentem először, most szombaton:D Nem maradtál ki semmiből, nyugi:D Én tuti nem megyek többször:D
2011. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van 3-4 DJ ismerősöm, akik hétvégente, és megesik, hogy hét közben is dolgoznak. Kezdenek már 'besokallni', és ha mennek dolgozni, csak viccesen megjegyzik, hogy 'nah ma is mehetek gyerekfelügyeletet vállalni'.

14-16 éves korosztály az, akik ott vannak. Pedig még ők a viszonylag normálisabb szórakozóhelyen dolzogak.

Már kezdem úgy érezni, hogy kinőttem a disco-s korszakból, pedig nem is vagyok öreg :D

18l

2011. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm akinek lehet.Sikerült.Am a disco 11kor kezdődik!
2011. júl. 19. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!