Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy engedjenek el néha bulizni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, pár hónap múlva 15. A legtöbb barátom már javában bulizik és őket engedik a szüleik. Engem nem engednek. Én csak kb 2 hónapban legalább 1-szer szeretnék elmenni barátokkal, és nem inni mennék, hanem egy kicsit táncolni meg kiengedni a gőzt stb. Szerintem megbíznak bennem a szüleim, mert jól is tanulok és ha valamire megkérnek én megcsinálom. Csak azt szeretném ha néha elengednének...
2010. szept. 10. 20:45
 1/8 anonim válasza:
Disco-ra gondolsz?
2010. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Máshova elengednek?
2010. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
lekell mészárolnod őket. ezt kívánja a mai világ
2010. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát elengednek barátnőkhöz h ott aludjak vagy, hogy találkozzak velük..meg fiúval is elengednek, hogy találkozzunk. Csak a fiú nem jöhet hozzánk meg én sem mehetek hozzá:S hanem csak találkozhatunk valahol pl. városban..de ott alig tudunk valamit csinálni:S
2010. szept. 10. 21:49
 5/8 Székely Éva válasza:
Vidd el a szüleidet is, hogy lássák milyen jól táncol az Ő kicsi lányuk.
2010. szept. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, hogy nem engednek fiúval aludni, a bulizástól meg biztos féltenek.
2010. szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, gondolom félnek, hogy több is történne...
2010. szept. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem inni mennék, hanem egy kicsit táncolni".


Mindenki így kezdi, ezekkel a szép elvekkel, de egy idő múlva úgysem fogod betartani őket. A szülő pedig tudja ezt, és szerintem teljesen normális dolog, hogy 14 évesen nem engednek bulizni, én sem engedném a gyerekem.

Mert én is fiatal vagyok, és tudom, hogy mi megy az ilyen helyeken - és nem akarom letörni az ábrándjaidat, te tényleg csakhamar felhagynál az elveiddel, ha más nem, a környezet befolyására. Egyrészt a velem egykorú 18-19 évesek már-már "kinézik" a disco-ból a 14 éves gyerekeket, másrészt a pasik szeretik megkörnyékezni őket szórakozásból. És nem nagy élmény, mikor 5 pasi simul rád 5 különböző oldalról...

A bulik igazából nem 14 éveseknek valók.

2010. szept. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!