Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aki több macskát tart, leírná...

Aki több macskát tart, leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Szeretnék két kiscicát (testvéreket), de mivel eddig egyszerre mindig csak egy macskám volt, tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Kinti-benti macskák lennének, természetesen ivartalanítva.

Pl. ha két kandúr van együtt, nem verekednének sokat? (Eddig még nem volt kandúrom.)

Nálatok milyen a viszony a cicák közt, ill. szerintetek milyen neműek legyenek?



2012. jan. 23. 19:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van pár cicám, néha két ivartalanított kandúr összeverekszik, de úgy általában jól megvannak.
2012. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem először egy cicám volt, majd mikor 1 éves lett, örökbe fogadtam még egyet, hogy legyen játszótársa (mivel benti cicák). Semmivel sincs nagyobb probléma/gond 2 cicával, mint 1gyel, ugyanakkor nagyon jó nézni, amikor minden kajálás után kergetőznek. Tündériek.

A cica is társas lény, nem olyan jó neki, ha egyedül van, bár nyilván a kijárósnak annyira nincs szüksége társra.

2012. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nekem van 2 kandúrom és 1 nőstényem, testvérek, de nagyon jól elvannak. A két kan együtt is alszik.
2012. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha ivartalanított testvérek, szinte biztos, hogy nem lesz gond.

Viszont, ha úgyis megműtteted őket, lehet jobb ötlet egy kandúr-nőstény párosítás.

2012. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Kedves utolsó: miért jobb a kandúr nőstény?

2012. jan. 25. 21:36
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban rivalizálnak, ha azonos neműek. Nem tudom az ivartalanítás ezen mennyit változtat.
2012. jan. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, köszi :)
2012. jan. 26. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!