Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék gazdik keresni a...

Hol tudnék gazdik keresni a macskáimnak?

Figyelt kérdés

Nem szeretném őket akárkinek oda adni.

2 évesek és lakásban vannak már fél éves koruk óta.

Nem hiszem,hogy szabadban megmaradnának.

Sajnos a szüleim nem engedik,hogy bent maradjanak,mert rosszak voltak.4-en vannak 3 nagy és egy fél éves.

2 lány és egy fiú.


2012. jan. 24. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Rosszak? Megint egy tudatlan gazdi, aki nem ért a macskákhoz. Miért rosszak? Mielőtt Gazdát akarnál Nekik keresni, nem kéne megpróbálni orvosolni a gondot?
2012. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, egyébként kérdezgesd a rokonaid, barátaid, ismerőseid, hátha valamelyikőjük befogadja az egyik cicát, vagy akár többet is. Keress rá a neten, hogy "elvihető macska" és kidob több ezer olyan oldalt ahol lehet hirdetni.
2012. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
84%
Olyan embernek add oda,akit ismersz,és tudod,hogy nem fogja bántani őket.
2012. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Amit elkövettek:

Mindent össze pisilnek.Főleg a falat meg az ágyamat ahol a fejem van.Már nem tudok a szobámban aludni,mert össze pisilik az ágyam.Belenyomtam az orrát és a fenekére csaptam mikkor láttam,hogy melyik volt.Azóta is mindig le van brunyálva.A biztosítékot az csapta ki nálam is mikkor láttam,hogy az LCD TV-t pisilte le.Nem lehet őket leszoktatni erről sehogy.Már próbáltam ecetes vízzel lemosni meg citrommal és még a tea fa olajat is megpróbáltam,de visszajárnak.

2012. jan. 24. 16:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Ismerőseimnek meg nem kellenek.Akik szeretik az álltatokat azoknak már van cicájuk. :-(
2012. jan. 24. 16:04
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj, de nem hiszem el. Ha van rendes, tiszta alom nekik, arra járnak. Egyébként ivartalanítva vannak? Mert ha nem, abban az esetben áll a problémád, de ivartalanítással orvosolható. "4-en vannak 3 nagy és egy fél éves.

2 lány és egy fiú." Hogy Tornóczki Anita szavaival éljek: Akkor ez most így hogy? A 4. transznemű?

2012. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A macskákat tényleg nem lehet leszoktatni a jelölgetésről, ezért kell őket ivartalaníttatni, azzal megszűnne ez a probléma. Ha csak ez velük a gond, akkor nem továbbadni kellene őket. Különben is elég nehéz macskákat elajándékozni, ezernyi cica van gazda nélkül, általában akinek kell, az kölyköket akar, tele van az internet is hirdetésekkel, hogy ajándékba adnak kiscicákat.
2012. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Felnőtt cicákat nemigen fogadnak örökbe.

ivartalanítani kell. nálunk nagyon bejött a macska ajtó, amikor több cica volt egymásnak tanították, hogy "hoppá itt ki-be lehet menni"...azóta csak 1 cica van, de ki-be mászkál és már 4 éve nem pisilt be. Bár nálunk most a kutyus pisil mindent össze xd

2012. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha jó gazdájuk vagy, először megpróbálkozol az ivartalanítással, és nem egyből azon gondolkodsz, kinek passzolhatnád le őket.

Amúgy lehet rossz helyen van az alomtálca, vagy nincs elégszer cserélve és stb.

2012. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!