Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elmehet a szobacicám úgy,...

Elmehet a szobacicám úgy, hogy többet nem is jön vissza?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves kiskandúrom! Szobacica, de az éjszakát a pincében tölti! Mikor megkapja a reggelijét kiszoktam engedni egy picit, nem ment messzire egészen a múlt hétig, alig tudtam elkapni! Azóta nagyon aggódom, , hogy elszökik! A kérdésem az lenne, kell-e attól félnem, hogy a cica esetleg legközelebb úgy elfut, hogy többet vissza sem jön? Attól hogy a lakásban éli az életét nem lenne baja odakint? Ivartalanítva még nincs, de mindenképpen megcsináltatom! Itthon mindenki imádja, sokat foglalkozunk vele! Ki szoktam vinni az udvarra, de csak hámon! Válaszokat köszönöm!
2012. jan. 31. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő nem olyan "ügyes" mint a többi cica amiatt mert bent nevelkedett. Inkább vigyázzatok rá, jobb félni mint megijedni! :)
2012. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mailerdeamon ***** válasza:
Bizony elszaladhat, főleg, ha megijed valamitől - márpedig számára odakint minden hangos dolog ijesztő. A legjobb ha nem engeded szabadon odakint, vagy építetek egy cicakifutót. Utóbbiból nagyon kevés van Magyarországon, pedig szuper dolog.
2012. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Persze, nagyon vigyázok rá! :) Kicsit tartok tőle, hogy egyszer majd ügyesen kicselez és kíváncsiságból elkóborol valamerre!
2012. febr. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!