Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyszer hallottam egy ecsetelő...

Egyszer hallottam egy ecsetelőről, ami cicáknak van szőrhullás ellen. Ismeri valaki?

Figyelt kérdés
...de aztán az is lehet,hogy képzelődöm és nem is létezik ilyen,de mintha itt írta volna valaki.Köszönöm előre is!
2012. jan. 15. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetes hogy hullik a szőre, a te hajad is hullik.


Akkor lehet ecsetelni mondjuk, ha gombás vagy ilyesmi, de a természetes szőrhullást nem lehet megállítani és nem is kell.


Vegyél egy furminátort és keféld át egy héten egyszer-kétszer, meg jó minőségű táppal etesd. Hatalmas lesz a különbség.

2012. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, a lakásban tartott macska egész évben hullatja a szőrét. Én is a Furminatort ajánlom, drága, de megéri. Mióta azt használom, alig van szőr a lakásban, pedig két maccs van.
2012. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze tudom,hogy ez természetes és nekem is pont bent tartott cicuról van szó.Igazából itt olvastam,hogy valaki javasolt ilyesmit,ami állítólag hatásos.Az az érdekes,hogy éppen ezért elkezdtem őt jobb minőségű tápokkal etetni és mintha picit megállt volna a szőr hullás,de sajnos most megint nagyon hullik.Pedig most külön vitaminnal is etetem...A furminátort ismerem igen,sajnos arra most nem igazán van pénzem,de remélem hamarosan lesz.Egyébként fésülni fésülöm őt elég sűrűn,hál istennek még szereti is.Hallottam cicáról,aki nem is nem jól tűri.Egyébként a furminátor miben is különbözik a többi,szimpla kefétől?Köszi a választ.
2012. jan. 16. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Abban, hogy minden elhalt szőrt kiszed. Az élőt nem bántja, akár a hajadat is megfésülheted vele, semmi baja nem lesz tőle. De ha türelmesen átkefélnéd a macskádat most, valószínűleg lenne egy akkora kupac szőr a végén, mint a fél macskád. Nem kamuk a videók, amik a neten vannak róla! Nekem is volt sima kefém azt hittem jó is, kétféle, de a furminátorhoz képest semmit nem szedtek ki. Négy macskát furmizok vele, nem elviselik, hanem szeretik én úgy vettem észre.


Nézd meg sima kefe, utána a furmi.

http://www.youtube.com/watch?v=GKBaReoThps

2012. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Két cicámmal,én is sokat küzdök a szőrhullás ellen. Lakásban tartott állatokról van szó. Csak jó minőségű tápot kapnak, szárazat, nedveset vegyesen. Furminátorral fésülöm őket heti rendszerességgel. Már voltunk állatorvosnál, aki adott egy szurit, és egy hátukra csepegtethető oldatot, ami sajnos azóta hiánycikk!:((


Most egy vibrac nevű cseppeket próbálok beléjük diktálni, de valahogy olyan szaga lehet, hogy az ételhez sem nyúlnak hozzá. Tegnap már közvetlenül a szájukba "fecskendeztem" a kb. 1/2 ml olajat.

Ma újabb kísérletet teszünk velük, kapnak megint injekciót, mert az egy darabig megállította azt a rettenetes szőrhullást, amit produkálnak.

Az olivaolajat én is hallottam, talán azt is kipróbálom! Az esetleges sikerekről illetve kudarcról beszámolok esetleg.

2016. máj. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!