Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sterilizalas utan mennyi...

Sterilizalas utan mennyi idovel lehet furdetni a him macskat?

Figyelt kérdés

12 napja llett ivartalanitva a him cicank, elso pertol fogva eleven, jol van.

De nagyon budos, mert ment a hasa es megfetrengett benne :S :OOOOO

Meg akarom furdetni, de persze kart sem szeretnek tenni benne.

6 honapos, es egyebkent szeret furdeni.


2012. febr. 4. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy 12 nappal utána milyen volt, a minénk már két éve lett ivartalanítva. Én a dokit kérdezném meg, hogy lehet-e, vagy ha még nem, akkor mikor... Nem kell már menjetek kontrollra? (fogalmam sincs, hogy kell-e ilyenkor) Szerintem hívd fel valamelyik nap, vagy ha van ma, akkor ma, hogy szabad-e:)
2012. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondtak nem kell mennunk kontrollra, mert felszivodo varratokat hasznaltak, de ha nagyon aggodnank, akkor mehetunk nyugodtan a 10. napon, mert addigra elmeletileg be kene forrnia (ha jol tudom, nosteny macskak a 10. napon mennek varratszedesre). Ezert hezitalok. Ma nem tudom oket felhivni, szombat van, de nagyon budi szegeny, es bennti cica, tehat a butorok is veszelyben vannak. Attorolgettem picit egy nedves kendovel, szoval nem kakisan szaladgal, de igy is van bukeja :)
2012. febr. 4. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megfürdetheted. Nem is nagyon szoktak varratot használni, az én cicám műtétjénél bent voltam (már megbántam...) csak valamit összekötöttek belül, azt kész. Nagyon pici sebet ejtenek, annyival kb akár harmadnap is meg lehet fürdetni..

Egyébként combnyaktöréssel volt műtétem, bent voltak a varratok simán fürödhettem, csak áztatni nem volt szabad túl sokáig (doki mondta). De az egy 15-20 centis műtéti seb volt, jópár öltéssel.

2012. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!