Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szobacicat mennyi idonkent...

Szobacicat mennyi idonkent kell furdetni?

Figyelt kérdés
Ha ki egyaltalan nem engedem a hazbol amig ilyen ido van.
2010. febr. 8. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Mi 1-2hetente fürdettük! inkább 2! de télen még ritkábban és olyankor hajszárítóval megszárítjuk!
2010. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Macskát? Soha. Maximum ha kiállításra viszed. A macskánál tisztább háziállatot nem ismerek, beleértve az embert is.
2010. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Mindog, amikor koszos lesz.
2010. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Soha. Kínzás neki, és fölösleges, mert saját maga tisztálkodik, és gyönyörű a bundája!
2010. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Soha nem kell fürdetni, ha nem éri olyan szennyeződés, amit a természetes mosdással nem tud eltüntetni, pl. beteríti a kerti sár vagy hasonló, de kizárólagosan szobában tartott macskával ez elvileg nem fordulhat elő.
2010. febr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes, hogy nagyjából ugyanazt írtam, mint az utolsó, én mégis 32%-on állok...
2010. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Macskát nem szabad fürdetni, mert kiszárad a bőre. Automatikusan termel valami faggyút, ami megvédi a bőrét. Nem én találtam ki, állatorvos mondta, amikor feltettem neki ugyanezt a kérdést...:)

Szóval csak ha nagyon muszáj, akkor fürdessétek meg, nem tesz jót neki!

2010. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell fürdetni, de van aki azt mondja, hogy évente 1x lehet. Nekem Maine Coon cicám van, vettem neki macska sampont amibe bolhairtó is van, de csak azért fürdettem meg, mert egy véletlenül a pulton felejtett olajos serpenyőbe éjjel belepancsolt és olajos lett a bundája.Ha fürdeted akkor is csak macska samponnal, hogy ne száradjon ki a bőre.
2010. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Az egészséges cica tisztán tartja a bundáját. Fürdetni csak extra szennyeződés esetén kell.
2010. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Macskát nem szabad fürdetni,megmossa az magát.
2010. febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!