Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Albérletbe macskát tartani?...

Albérletbe macskát tartani? (Lent)

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta, hogy hozok egy macskát az albérletbe. Az érdekelne, hogy nem lesz baja, ha soha nem hagyhatja el a lakást? Vidéken nőttem fel, ahol ugyan házban voltak tartva a cicák, de kijárhattak. Én viszont a 9. emeleten lakok, így ez nem megoldható.
2012. febr. 4. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

- először is meg kell kérdezned a tulajt,hogy tarthatsz-e macskát..Nem minden tulajdonos engedi meg(ahogy én sem engedem meg)

-Ha engedi,akkor csak arra kell figyelned,hogy az ablak ne legyen nyitva,de semmi baja nem lesz a macskának.

2012. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted hány millióan tartanak macskát lakásban? Nem lesz semmi baja. Az enyém még a nyitott ablakon sem ment ki soha - pedig én első emeleten laktam, simán kiugorhatott volna, de csak nézelődött.
2012. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mailerdeamon ***** válasza:

Ha a főbérlő engedi, semmi akadálya. Nekem is volt kettő mentett. Eleinte nyávoghat akár néhány napig is, de idővel megszokja.


Én nem bíznám a cicára, hogy kiurgik-esik vagy sem. Feltétlenül tegyél fel macskahálót az ablakra.

2012. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem rég költöztem kertesből panelba, albérletbe. Otthon a cicám ki-be járhatott, sokat volt bent, de azért az udvaron is garázdálkodott. Költöztünk párommal, a macskám is hoztam, úgy voltam vele, hogyha nagyon szenved, akkor visszaviszem szüleimhez, de erre semmi okot nem adott. Nagyon jól érzi magát a cica, otthon is mindig be akart jönni.

A főbérlőt megkérdeztük, nem örült neki, de beleegyezett, természetesen, ha vállaljuk, hogy mi javítjuk a károkat, amit a macsek okoz. Eddig ilyen nem volt és a legtöbb bútor saját, úgyhogy ilyen szempontból jó.

Szerintem nyugodtan vágj bele!

2012. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dóra31 válasza:
Én is a 9. emeleten lakom albérletbe és ugyan hezitált a főbérlő, de elmagyaráztam neki, hogy a macskaalmot gyakran cserélem és nem is kapar semmit szét a macska. Szóval se szaga, se nyoma nem marad, ha elhagyom a bérleményt.
2012. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lakásban tartok 3 macskuszt. Ott van a legjobb helyük!
2012. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a tulaj megengedi,akkor nyugodtan hozz egy cicát.Én is albérletben lakom és van egy 4 hónapos kiscicám.Remekül érzi magát.Szerezz be neki játékokat,akkor nem fog unatkozni akkor se ha nem vagy otthon.
2012. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!