Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Volt egy cicám, vagyis remélem...

Volt egy cicám, vagyis remélem hogy még él. De semit nemtudok róla.2 napja nem jött haza. Többi lent?

Figyelt kérdés
már másfél éve velünk volt és sokszor elment,de kb. 5-8 óránál tovább nemmaradt kinnt ,mindig hazajött,viszont tegnap reggel kikéreszkedett,de nem jött még mostsem vissza...És mégcsak 2 éves volt a cica,és beteg sem votl.Mennyi esélye van annak h visszajön még? És am sztem valakinéél járt szalonnát lopni:D mert mindig olyan szaga volt,mi törtéhetett vele?
2012. febr. 8. 09:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezért kell ivartalanítani a cicákat. Az enyémnek esze ágában sincs lelépni. Nagyon sokat vadászik, kinti benti macska, de sosem ment még olyan messze, hogy amikor hazaértem, ne került volna rögtön elő.


Mikor még otthon laktam, volt egy kandúr cicánk, aki 2 év után jött rá, hogy ő kandúr cica, és elkezdett udvarolni. Szegény olyan béna volt, eleinte csak az udvarban mákorgott. :D Aztán rájött, hogy így nem lesz nő, ezért lelépett. Többet nem láttuk.

2012. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia múlthéten az én cicámmal pont ez volt az enyém vissza jött a tiéd is vissza fog szerintem ! :)
2012. febr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!