Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek valami komoly...

Szerintetek valami komoly baja lehet? (tobb lent)

Figyelt kérdés
A 7 honapos cicam nem iszik tejet(pedig az nagyon szereti),eszrevettem hogy nagyon lefogyott es megragta a bolhanyakkorvenek a veget.Szerintetek az okozhat neki valami betegseget?
2012. febr. 14. 19:50
1 2 3
 11/22 Mailerdeamon ***** válasza:
Féreghajtás után jó lenne neki valami minőségi kaját adni legalább arra az időre amíg összeszedi magát. Nagyságrendekkel magasabb a tápértékük, nem kell hogy zabáljon a cica ahhoz hogy szép kövér legyen.
2012. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nyilván nem jó, ha megeszi a nyakörvet, de a "méreg"-es válaszolót megnyugtatnám, a macskának konkrétan akkor sem lesz semmi baja, ha a nyakára csepegtetett bolhairtó cseppeket lenyalogatja, max. habzik a szája, mert keserű, de elmúlik.


A macskád meg lehet attól fogyott le, hogy féreghajtani kellene. Esetleg többet, jobb minőségűt kell neki enni adni.


(Én nagyanyámtól kapok agyfaszt, azt hiszi halálra eteti a két macskáját, még mondja is, hogy milyen kövér a macska, aztán épphogy normális a testsúlyuk.)

2012. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat,megnyugodtam hogy nem lesz beteg a cicam!

Es ha vettem neki Wiskas-t,mert azt nagyon szereti,csak ki akartam probalni valami uj kajat,de ugy latszik hogy nem jo.

2012. febr. 15. 17:57
 14/22 anonim ***** válasza:
57%
Kikerülted a kérdést a féreghajtásról, amiből arra következtetek hogy eszetekbe se volt. A whiskastól sem lesz jobban, abban semmi tápérték nincsen, csak azért eszi meg a macska mert tele van ízfokozóval.
2012. febr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

A szuleim nem akarjak orvoshoz vinni,de ma felhivom az orvost.


Akkor milyen elelt vegyek neki?

2012. febr. 16. 15:20
 16/22 A kérdező kommentje:

Elvittem a dokihoz es feregtelenitette es a Cat Chow etelt ajanlotta,amitol helyre fog jonni.A doki azt mondta hogy az etelben a feherje tartalmat kell nezni,ami a Cat Chow-nal 32%.Az egesz 1960Ft volt(az etellel egyutt).

Koszonom szepen a valaszokat!

2012. febr. 18. 13:15
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki hogy megoldódott! A cat chow tényleg jó táp ár-érték arányban, én is ezt javasoltam volna.
2012. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2012. febr. 19. 11:29
 19/22 anonim ***** válasza:
21%

Én kiskorában mindig tejet adok a macskáknak.

Volt már vagy 20 macskám és egyiknek se lett semmi baja.

Kamu nyálas korban élünk az itt a baj, kitalálnak mindenféle baromságot. Kint laknak akkor is amikor - 20 van, és semmi bajuk. Minél jobban kényezteted annál gyengébb lesz.

Egy macskának edzettnek kell lennie.

Féregtelenítve se volt még egyik macskám se ez nem természetes. Egyébként ugyanazt eszik amit én.

2012. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%
Gratulálok utolsó! Remélem téged is megedz egyszer majd valaki.
2012. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!