Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan ismeri fel az autómat...

Honnan ismeri fel az autómat a cicám?

Figyelt kérdés
Budapesten, de kertes házban lakunk. Sokat csavarog a macsek, és többször van olyan, hogy mikor az utcába érkezek (bármelyik irányból, bármilyen időpontban jövök ugyanez van) már látom a visszapillantó tükörből, vagy szemből, hogy 1-2 utcával arrébb észrevett és fut is elém. Aztán amíg pakolok szépen leül a kocsi mellé és megvár majd együtt bemegyünk a házba. A szomszédoknak is van kocsijuk hozzájuk mégsem fut, (amúgy szerencsére fél az autóktól és a járáról sem lép le ha végigmegy egy az utcán). Semmi különleges hangja, stb. nincs az autónak.
2012. febr. 22. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos belé karcolta a nevét a körmeivel.nézd meg az autot
2012. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a macsekok megmagyarázhatatlan rejtett képessége.
2012. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ilyen az en cicam is.mi tombhazban lakunk,ha jon haza a parom vagy eppen en,megismeri a leptunket es mar var az ajtoban.de ha pl a parom nincs otthon es megy a szomszed fel vagy le,a macsek nem csinal semmit.amikor ul az ajto ele tudom h jon a parom...s tenyleg jo :) megmagyarazhatatlan
2012. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez a helyzet.

Mikor gyalog jövök haza már rohannak is a ház elé, de ha kocsival vagyok, akkor is tudják, hogy én jövök.

Nagyon furcsa dolog, de persze az ő hallásuk sokkal jobb, mint a miénk. ;)

2012. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!