Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2012. 02.28-án azaz mai napon...

Problem!!! kérdése:

2012. 02.28-án azaz mai napon a macském meghalt. Mire újraéledt. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 17:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

H egy macsak mélyen alszik akkor még lélegzik..a szívét meg nem néztem meg mert teljes meggyőzödés volt hoyg halott:S

Igen, semmi féle oltást nem kaptak még az állataink és nem is fognak, csak ha betegek....Még féregtelenítő-t se kaptak...És még is egészséges állatokra lehetünk büszkék..Nah jó ettől az esettől eltekintve.

2012. márc. 1. 08:28
 12/13 anonim ***** válasza:
de azért elviszed állatorvoshoz?...mert az állatorovosok nem bántani akarják, meg feleslegesen beoltani, hanem ők az állat egészségét akarják megóvni, gondolom azért lettek állatorvosok mert szeretik az állatokat
2012. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én cicámmal is volt már ilyen, annyira mélyen aludt, hogy amikor megmozgattam, semmi tartás nem volt benne, azt hittem meghalt, nem lehetett észrevenni a légzését sem. "Megráztam" és felkelt, szerintem a tiéd sem halt meg, hiszem csak úgy nem éled fel magától, meg attól sem hogy nyomkodod a hasát.
2012. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!