Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Veszélyes-e a nyakörv macskáknak?

Veszélyes-e a nyakörv macskáknak?

Figyelt kérdés
A bolha irtró nyakörvek nem veszélyesek? Úgy értem ha mondjuk be akad aa fán? Vagy fenn akad?
2012. febr. 28. 19:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bolhanyakörv az én tapasztalataim alapján inkább megelőzésképp jók, ha már bolhás a macska, akkor nem sokat ér.

Vannak olyan nyakörvek, amiken van egy pár centis "rugós-kanyargós" rész, ami kinyúlik, ha beakadna valahova vele a cica. Persze így esélyes, hogy akár naponta is elhagyja a nyakörvet... Nekem volt olyan, hogy felraktam neki, semmi baja nem volt vele, nem idegesítette, kiment az udvarba, de fél óra múlva már nem volt rajta a nyakörv...

2012. febr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én vettem neki olyan nyakörvet, ami elvileg kioldódik. Nem is olcsón. Két napig hordta. Azóta sem merem ráadni. Sík ideg voltam, mikor rajta volt és épp csavargott. Mást nem láttam magam előtt, csak hogy épp felakadt valamire.
2012. febr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét cicámnak nyakörv van a nyakán és még egyszer sem akadtak fel semmiben, ráadásul nem is hagyták még el.

Én is féltem őket, de így legalább látják az emberek, hogy van gazdájuk és kisebb az esélye annak, hogy felkapják és elviszik, mint gazdátlan cicát. :S

2012. febr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az én cicámnak tavaly egy kis ideig volt bolha nyakörve.Nem hagytam se túl lazára se szorosra. Nem volt semmi baj nem is vakarózott. Csak annyi volt,hogy nagyon büdös volt.Messziről lehetett érezni a szagát.Egyébként az kicstolódhatott mikor valahol fenn akadt mert eltűnt róla...Még jó h az jó minőség volt különben ki tudkja mi lett volna
2012. febr. 29. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!