Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az tényleg beteges, ha egy...

Az tényleg beteges, ha egy felnőtt férfi imádja a macskákat?

Figyelt kérdés
Négy cicánk van, nagyon szeretem őket a haverjaim meg rajtam röhögnek, poénkodnak, hogy jönnek macskát vágni meg egyebek. (még közönségesebb dolgokat képzeljetek el)
2009. jún. 7. 19:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ez kedves! :))
2009. jún. 7. 20:34
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi beteges nincs, én azt tartom inkább betegesnek, ha valaki undorodik az állatoktól. Soha életemben még csak köszönésre sem méltattam volna olyan embereket, akik nem tudják elfogadni, hogy nem csak emberek vannak a világon. Örülök, hogy te szereted őket, sajnos sok férfi tényleg égőnek tartja a macskaszeretetet, pedig semmi rossz nincs benne sőt. Ebből is látszik kinek van lelke és az milyen :) Imádd őket nyugodtan, a haverjaidat meg vágd szájon, elmegy a kedvük a röhögéstől :)
2009. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ezt tapasztalom, hogy a mai világban a férfiak szinte nem "merik" kedvelni a macskákat, mert hogy az olyan nőies, és akkor biztosan melegnek nézik őket... Hát nem tudom, én is imádom a cicákat (igaz én nő vagyok) és biztosan nem tudnék sokáig megmaradni olyan férfi mellett, aki nem szeretné meg a macskám!
2009. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám mesélte, hogy majdnem otthagyta a nagyapámat, amikor az egyik randijukon belerúgott egy macskába.

Szóval egyáltalán nem beteges.

Sőt, inkább tök jó!

2009. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom a macskákat! Én minden állatot imádok!

Nagyon szívesen tartanék macskát vagy inkább macskákat, csak a rohadt allergiám nem engedi.

De ha olyan rokonhoz megyek, akinek van cicája, akkor nála kiélem magam. :)

Egyébként nem beteges.


xy/f

2009. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj a férjem először nem akart macskát. Rábeszéltem. Most ott tartunk, hogy macskaalom lapátolás közben arról filozofál, hogy milyen jó, hogy gondoskodhatunk róla. Ha nem jön az ágyba alváskor, akkor csodálkozik, hogy hol van, ölelgeti, szépséges szép cicának hívja stb. Bolondul érte, és állandóan azt lesi, nincs-e valami baja. Sőt mostmár mindenütt észreveszi, figyeli a macskákat, foglalkoztatják a vadidegen macskák kis életei is, állatvédőknek adta az 1%át, amiről életében nem rendelkezett stb. Biztos durván hangzik, annak aki nem macska-barát, de nem beteges egyáltalán, tök édes, hogy így tud szeretni egy macskát, én kifejezetten szeretem ezt a tulajdonságát. Bár nálam már annak idején a párválasztásnál is szempont volt, hogyan kezeli a jelölt az állatokat. Nem csak az enyémet, hanem azt, amelyikkel az utcán találkozik.
2009. jún. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%

Aki képes bántani az állatokat, annak valószínűleg az emberrel szembeni agresszió sem okoz gondot.


Én egy 28 éves, macskaimádó nő vagyok, és rengeteg férfi ismerősöm van, akik szeretik a macskákat, köztük kőkemény rockerek, metalosok :D - akik nem, azok is általában felérik ésszel, hogy nem éppen imponáló kifejezetten rühellni őket. Érdekes, ha egy pasiról kiderül, hogy szereti a macskákat, sőt, neki is van, a legtöbben úgy reagálnak, hogy "hű, az tök jó" - nem tudom, én mozgok nem szokványos emberek között, de én ilyet még nem hallottam, hogy valakit a macskaszeretetért leb.ziztak volna...

Kik csinálják ezt, ilyen divatmajmok??? Már többször felmerült ez itt is, én elképzelni nem tudom, honnan, kiktől halljátok, hogy egy férfinak ez gáz...

2009. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy olvastam a kérdésed :)

Én úgy vettem észre, hogy a fiúk kevésbé állatbarátok, de lehet, csak az én környezetemben. Sokszor viccelődtek velem is, suliban főleg. Elég otromba dolgokat mondtak.

Én becsülöm az érzéseidet, a macskák (is) nagyon aranyos állatok, miért ne szerethetnéd őket? :)


Nekünk kettő van, egyik enyém, másik anyumé. Elvannak kapatva, de nem tudunk mit tenni, olyan kis aranyosak.

2009. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!