Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha regisztráltam a whiskas.hu-...

Ha regisztráltam a whiskas.hu-n akkor minden esetben küldenek ilyen macskaeledel mintát?

Figyelt kérdés
Nem írták, hogy küldenek termékmintát, és nem enged 3 cicánál többet regisztrálni. Én rontottam el valamit? Ha valaki tud segíteni írjon légyszi! Köszönöm előre is!
2009. jún. 7. 21:16
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én csak simán regisztráltam a whiskas.hu-ra és kb 2-3 hét múlva küldték a csomagot...csak az a baj,hogy a kutyusom eléri a postaládát és kivette belőle a csomagot,és mindent megevett...így jártam!.-)
2009. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
:D:D:D Ez nagyon aranyos volt :D:D Életrevaló kiskutyus :):):)
2009. jún. 12. 16:54
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt nem írják hogy küldenek. De általában szoktak, nekem 1 hónap után küldték, ebbe 3 alutasakos és 1 csomag száraz volt. A macskáim örülnek:)
2009. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szia! Múlt héten nekem is megjött a 3 tasakos és egy csomag száraztáp, csak nálam a kiscicák miatt junior jött :):)
2009. júl. 5. 12:06
 15/15 anonim válasza:
Én is regisztráltam még tavaly nyáron az oldalukon, pár hónapja küldtek termékmintát. Végülis, jobb később, mint soha:D
2009. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!