Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Túl fogja élni vajon?

Túl fogja élni vajon?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! 4 éves kandúromon azt vettem észre tegnap este, hogy nagyon szapora a légzése. Reggel elvittem az állatkórházba, a váróban elkezdett fulladni, végre bekerültünk és megállapították, hogy folyadék van a mellkasában, valószínűleg megütötte magát. Betették oxigénsátorba és adtak neki infúziót meg injekciókat. Azt mondták kritikus a dolog, telefonáljak délután, hogy életben van-e még. Könyörgök, akinek volt már hasonló a cicájával az írja le a tapasztalatait, mert megöl az ideg még 3 órán keresztül. Előe is köszönöm!
2012. márc. 1. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom, hogy túléli-e, gondolom leesett valahonnan.

Szegény...

Remélem, meggyógyul! Jobbulást a kandúrnak!!!!!!

Egy cicás.

2012. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
65%
az a lényeg ilyenkor h vidd be magaddal a házba ha kint van és legyél vele ez ilyenkor a macskáknak sokat segít ha nem egyedül vannak és ha eszik akkor vegyél elő egy evőpálcát és szúrd fel arra a kaját és úgy adagold neki LASSAN az enni valót mert nem szabad h GYORSAN egyen adj neki minél több vizet tejet és VITAMINT ..
2012. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
írj ha észrevettél valamit vagy ha már meghalt reméljük h nem halt még meg.Nekem 3 hete halt meg a macskám mert széttépte a szomszéd kutya azóta nehéz nélküle élni
2012. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hívtam az orvost, azt mondta, hogy 1 óra felé majdnem elveszítették, de most az állapota kielégítő. Az meg vajon mit jelent? Túl van már az életveszélyen?

Teljesen kivagyok :(

(Köszönöm mindenkinek a választ)

2012. márc. 1. 18:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kielégítő az állapota, akkor az reménykeltő. Gondolom sikerült stabilizálni, reméljük jobban lesz!
2012. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az kb annyit jelent, hogy stabilizálták .. Annyira féltem, hogy ennél a kérdésnél is egy felelőtlen állattartó siránkozását fogom olvasni, hogy miért nincs pénze elvinni állatorvoshoz a cicát.

NAGYON szurkolok, hogy jobban legyen a cicamica. Feltétlen írj, ha van valami fejlemény.

Belső vérzés amúgy, vagy mi?

2012. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Reggel még nem tudták megállapítani, a telefonban meg nem mondták, hogy belső vérzés-e?

Nagyon reménykedem, az biztos, hogy egy percet sem fogok aludni, holnap délelőtt hívhatom őket újra.

Köszönöm, hogy szurkoltok, bár jó híreket kapnék :(

2012. márc. 1. 20:47
 8/14 A kérdező kommentje:
Túlélte, sokkal jobban van, holnap jöhet haza. Ezt az egészet született szívrendellenesség okozta, emiatt egész életében vízhajtót és szívgyógyszert fog szedni és kontrollra kell őt vinni. De él :)
2012. márc. 2. 13:32
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, szegényke, jobbulást neki!
2012. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

az a lényeg hogy él örülök nagyon

:DDDD

2012. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!