Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon be fogja vallani saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon be fogja vallani saját magának?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy kollégám, három éve együtt dolgozunk. Minden rendben van, legjobb barátok vagyunk. Már az elejétől tudtam hogy ez az én oldalamról több, aztán egyszer el is mondtam neki. Akkor azt mondta, olyan vagyok mintha a tesója lennék.

Elolvastam egy rakat testbeszéddel kapcsolatos könyvet, kielemeztem, és nem erre a következtetésre jutottam. Folyamatosan úgy viselkedik, hogy akaratlanul is többet olvasni ki belőle. A kedvesség, udvariasság az egy alap dolog nála, ez mindenki felé megvan, de velem szemben több. A tartása, a mosolya, a kifejezései, a nézése, mind-mind többre utalnak. Lehet hogy még ő sem tudja igazán hogy többet akar, csak a tudat alatti mozdulatai mutatják ezt? Mégis meddig kellene várnom hogy magának is bevallja???


2011. dec. 16. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez veszélyes dolog ám, könnyen bele lehet magyarázni sokmindent apróságokba :) De nem azt mondom ezzel, hogy nincs igazad, csak maradj kritikus megfigyeléseiddel kapcsolatban mindig.


Másfelől - párkapcsolati állapota gondolom egyedülálló a kollégádnak, tehát az nem játszhat szerepet, hogy azért tartja vissza magát, mert nem szabad?


Illetve... Hm, hogy is mondjam... Nálunk férfiaknál megesik, hogy akaratlanul is picit nyíltabban viselkedünk minket vonzó nők irányában. Ez aztán persze nyílván megmutatkozik a metakommunikációnkban is, de ez nem jelenti még önmagában azt, hogy abból aztán ténylegesen bármiféle komoly kapcsolatot is szeretnénk.


Most azt nem tudom, hogy te pont nő vagy ffi vagy-e (tippre előbbi), de úgy vettem észre, ez tökéletesen igaz mindkét nem esetében, tehát tulképp tökmind1. :)

2011. dec. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na igen, az kimaradt, én nőnemű vagyok :D

Az is igaz, hogy most már kezdek úgy gondolkozni, mint aki megőrült, de akárhányszor elhiszem hogy na, tiszta lap, biztosan csak belemagyarázás, mindig rácáfolódik valahogy a dologra... (ez de szép magyar szó volt, a kutyafáját...)


Biztosan tudom hogy nincs senkije. Igazából amióta ismerem, azóta ő csak egy-két ilyen egyéjszakásba bonyolódott bele, tipikus agglegény a Lelkem :)

2011. dec. 16. 02:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Hja, a macska fel van másztatva a fára, mi? :D


Node, csak hogy a tárgynál maradjunk: Az az ominózus "egyszer el is mondtad neki" mikor volt a 3 év folyamán? Felteszem régebben, de mennyire? :)


Azt is vedd hozzá, lehet már játszadozik az ötlettel, de még nem érett meg benne, és csak egy pici lökésre vár. Női fortélyok terén biztos jobban otthon vagy, mint én, így most nem fogok hosszasan ötletelni, hogyan csináld, de nem túl feltűnően add alá a lovat :) Ha tényleg érlelődik benne, akkor valszeg az kiugrasztja a bokorból a nyulat.

2011. dec. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
(macska, ló, nyúl... Hm, lassan lehetne "Hány állatnév fér bele egy comment-be" versenyt rendezni :D)
2011. dec. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért volt bennem para ide kiírni a kérdést, meglepő hogy értelmes választ kapok rá :D Ezennel köszönöm szépen :D

Ez a bevallás egyébként nagyjából 3 hónapja volt, és azóta keveset találkoztunk, mert volt egy másfél hónapos szünet a munkában.

Na ez a verzió megtetszett, hogy lehet hogy éppen rágódgat rajta :P Igazából, teljesen elképzelhető. Lehet hogy azelőtt tényleg nem gondolkozott el rajtam, csak aztán hogy elmondtam neki az én helyzetemet, mérlegel. Ohó, akkor türelmes leszek :D

2011. dec. 16. 02:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Ó igazán nincs mit :) Épp tanulnom kéne, tehát épp minden lehetőséget megragadok, hogy ne tegyem :D


Aztán persze, mint az apróbetűs rész, felelősséget nem vállalok, ha kiderülne, totális baromságot hordtam össze itt nagy lelkesen :) Mindenesetre, hajrá, drukk-drukk, szurk-szurk, meg hasonlók ;)

2011. dec. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az mindegy hogy a gyakorlatban ez majd hogy fog történni, de legalább a lelkesedés megvan :DDD Az már jó, mert átragad rám is :D

Lelkes vagyok így hajnal háromkor, te jó ég.... Na megyek aludni :DDDDD

Jó tanulást :P

2011. dec. 16. 02:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Lelkesedés-átragasztásban állítólag jó vagyok :)

A tanulásos jókívánságért pedig... Kössssz :p :D

2011. dec. 16. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!