Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány cica fér el egy lakásban?

Hány cica fér el egy lakásban?

Figyelt kérdés
Főleg tapasztalatok érdekelnének. Pl. 4 elfér egy lakásban, vagy csak 3?
2012. márc. 8. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Első, amit leszögezek: Nem helyeslem a macska lakásban való tartását. Tehát tapasztalatot nem tudok írni. De ezt te döntöd el, nem akarlak lebeszélni semmiről. Ha egy garzonod van, oda szerintem necces a négy. Amúgy is kettő takarosan megfér...
2012. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Általában a helyi önkormányzat megszabja, hogy hány macsek lehet (nem sokan tartják be), de ez is lehet egy kiinduló pont. Természetesen elfér 4, ha jól kijönnek egymással, de én inkábba 3-at támogatnám.
2012. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én meg inkább az 1 vagy 2 javasolnám
2012. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 9. 15:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Első, miért nem helyesled a cicák lakásban tartását?
2012. márc. 9. 15:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekünk 2 van egy másfél szobás lakásban, bőven sok :)) de azért mondom, mert ha rájuk jön az öt perc, aludni nem lehet tőlük, annyira kergetőznek. sztem 4 cica mellett aludni se tudnék, mondjuk 2 mellett se nagyon :D
2012. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok: Nos, azért nem helyeslem ha macskát szobában tartanak, mert tapasztaltam már, hogy a macska nagy helyet, territóriumot igényel. Mindegyik szeret bóklászni, sütkérezni, rohangálni. Az még belefér, ha be-beengedik a szobába, de nappal szerintem az udvaron jobb nekik. Ezt te döntöd el, mit vállalsz, én csak tanácsot adtam
2012. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké. De jobb azért a lakásom, mint a menhely? :P Mert onnan terveztem szerezni a cicákat, és ezért akartam aminél többet, de annyira sokat nem, hogy már rosszul érezzék magukat. (Amúgy nem én szavaztalak le, bár nem feltételezem, hogy nagyon izgat a százalékod.)
2012. márc. 13. 22:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ne hallgass rá, a cicák elvannak a lakásban, főleg ha többen vannak. nem fognak unatkozni, ha nem vagy otthon. és nagyon rendes tőled, hogy minél többet meg szeretnél menteni. én ha tehetném minden kóbor macskát hazahoznék :)
2012. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!