Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáknak jó vagy rossz ha...

Anna126 kérdése:

A macskáknak jó vagy rossz ha sétáltatják őket pórázon?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 15:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
10.-nek, 8. vagyok: Erre felénk nagyon gondos, tudatos kutyatartók vannak ezek szerint. Pórázon viszik a kutyáikat, ha egy-egy még sem, rögtön pórázra veszik, ahogy meglátják, hogy nem kistermetű kutya közeleg, hanem macska. És képzeld, még a rottweiler sem akarta megenni :)) Minden nevelés kérdése. Találkoztunk doggal is, annak a lábához még oda is dörgölőzött a lökött, az meg nézett érdeklődve. Soha nem akart elrohanni, fára sem igen szalad fel. Direkt nem futtatós pórázunk van, így könnyebb a bokor alól kivadászni. Egyébként nem akarlak én meggyőzni semmiről, azt hiszel, amit akarsz, én meg tudom, mi a tény.
2012. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Az en cicam kinti koborlos, de kis kora ota tanitom. Le lehet hurrogni, hogy ez rossz a macskanak stb., de ha nem tetszene neki, egyszeruen elmenne. Ha megunja a tanitosdit, elmegy aludni, vagy egyszeruen nem csinalja meg a trukkoket :)

Hamon is setaltattam, de csak az udvaron, hogy szokja a mellettem levest. Van egy "folyoso" az udvarunkon es ott szoktunk le-fol menni. Mostanra ham nelkul is tud mellettem setalni.

Ha kiviszed az utcara, vagy megy majd oromeben vagy lekuporodik ketsegbe esve. A bajok ott kezdodnek, hogy raadd a hamot. Persze van macska aki ezt is jol viseli, de a legtobb kuszva probalja leszedni a "fenevadot" a hatarol. Ha van udvarotok, eloszor mindenkeppen ott szokja a setalast. Utana is csak kutymentesebb, nem forgalmas utcakra vidd! Mindig jutalmazd, hogy jo dologhoz kosse a ham felteveset! Sose rangasd vagy turelmetlenkedj vele, mert hamar el lehet jatszani a bizalmat!! Remelem segithettem. :)

2012. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23%
kisebb a nyakuk ezt tanultam! mert kérlek szépen állatorvos vagyok és értek az ilyenekhez! egyetemet is végeztem hozzá! tudják nem mindegyik macska utálja a pórázt.....de a macskák 89%a nem szereti....a többi 11% talán kibírja vagy talán még élvezi is.... inkább a kutyádra gondolj ne a macskádra hogy bírja-e vagy nem! ha van kutyád és régen sétáltattad akkor inkább vidd el őt! mert ő biztos vágyna rá! a macska meg mindig szabadon van! ha esetleg elszökik vgay valami .... és ezért nem mehet ki az utcára akkor figyeld az udvaron amikor kint van, vagy tartsd bent és vegyél macskaalmot!
2012. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%
"kisebb a nyakuk ezt tanultam! mert kérlek szépen állatorvos vagyok és értek az ilyenekhez! egyetemet is végeztem hozzá!" Miért, egyetem nélkül is lehet valaki állatorvos?
2012. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Kedves 3. váloszoló.

Kabd be!:)

2012. márc. 12. 17:39
 16/23 anonim ***** válasza:
62%

Megint a harmadik vagyok.

Mit kapjak be ?

A macskát ? :D

2012. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
20%
rólam beszélt! miért kapjam be? azért mert értek hozzá??! és amugyis etemet kell végezni hogy állatorvos legyél! te enyire okos vagy hogy talán tudod hogy kell hozzá vagy nem??!! sztem nem! ezzel az egyetemes dologgal nem okoskodni akartam csak megmnodani hogy igenis értek hozzá!
2012. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%
Na, ha ilyen fogalmazással és nyelvtannal kerültél ki az egyetemről, kicsit még menj vissza, ismételni :))
2012. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
11%
ok
2012. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
72%
A hám nem a nyakukon van. Bassszamegacsikóhal.
2012. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!