Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek van még ilyen idióta...

Kinek van még ilyen idióta macskája, aki a szomszédban fogott egeret a lakásban engedi el?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

az enyém tegnap egy 4 centis cserebogarat hozott be, de sikerült megértetnem vele, hogy jó ,nagyon ügyes, de inkább kint játszon vele(elkaptam a bogarat és kidobtam a kertbe és 5 percre kizártam a macskát. szerencsére nem félek az ilyesmiktől annyira, meg az egér sem lenne gond, mert biológunak készülök, szóval igazán érdemi tanácsot nem tudok adni, mert én csak megfogom és kiteszem az ilyen állatkákat...meg a pókokat is)


Erre általában dícséretet várnak, hogy milyen ügyesek voltak, és sok macska csinál ilyet...

2009. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem volt ilyen :D A mostaniak kinti cicák. De nekem régen amikor nyitva volt hagyva a bejárati ajtó szellőztetéskor döglött madarakat hoztak az előszobába és betették a fotel alá.

Most az ajtó elé hozzák a vakondokat, madarakat stb. Egér már nincsen mifelénk.


Szerintem viszi neked megmutatni, hogy mit fogott. Simogasd meg aztán a cuccal együtt rakd ki.


Nekem a kutyám mindig félbehagyta az evést és a lábamra köpködte az ételt. Sokáig nem tudtuk miért. Hozott nekem enni :))) felkapta a tápot is és utánam jött és mielőtt evett volna mindig leköpködte a lábamra vagy a lábam elé. :)


Gondolom szeret téged a cica is, mert ha nem így lenne messzire menne tőled a zsákmánnyal.


Oda kell figyelni, hogy miután kint volt te engedd be és nézd meg van-e nála valami. Mást nem nagyon lehet.


Az én macskám is bolond, műanyag zacskókban (benne, nem rajta) szeret aludni, én meg frászt kapok, nehogy baja essen.

2009. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van még ilyen idióta macskám. Egér, bogár, madár, éjjeli lepke mindent behoz amit csak elkap, és utána elengedi, majd várja a dicséretet. Meg is szoktam dicsérni, de utána mindig kiteszem a macskát a zsákmányával együtt.
2009. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként ez nem idiótaság!! ez ösztön,hogy odahozza neked megmutatni,hogy mit fogott,milyen ügyes volt! Örülj neki,ebből látszik,hogy szeret!
2009. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi, tudom, hogy szeret én is szeretem, csak 3 órája az egérre vadászok a hálószobában, mert őnagysága elengedte, és most kint csavarog.
2009. jún. 11. 17:09
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

:)))) Nekünk a szekrénybe vitte be egyszer az egeret.

Ha nem sikerül megfogni tedd be a cicát és ha elkapta azzal együtt tedd ki őket. Remélhetőleg olyankor szorítani fogja és nem ereszti a szájából.

2009. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a fürdőkádba tette be... utánna ott szórakozott vele, mert az egér nem bírt kijönni, majd meguntam és kiraktam őket. ár nem hozza be mert van egy beni kutyám aki simán elvenné ölle a vacsit így inkább kint eszi meg.
2009. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkor a cica szeretetből viszi a gazdájának a zsákmányt,ilyenkor nem szabad leszidni,mert ő ajándékként hozza,azért mert szeret.
2009. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Nekem a 4 nagy cicám mindegyike szokott hozni "ajándékot". Van, amikor éjszaka nagy nyávogásra keltenek. Már tudjuk akkor hoztak valamit. Az egyikőjük csak élve hozza be nekünk és bent elengedi. Megdicsérjük, megsimogatjuk azután már fogja és viszi is ki, ha sikerül neki. Voltak madarak, vakondok, egerek, gyíkok, siklók. Az egyik cica behozta a zsákmányát és belerakta a száraz eledeles tálkájukba. Nagyon édesek tudnak lenni, de néha (pl egy 30cm-s siklónál) ki tudnak bosszantani :-)
2009. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Mármint fel tudnak bosszantani :-)

Utolsó voltam.

2009. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!