Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát tisztítani?

Macskát tisztítani?

Figyelt kérdés

A fehérszőrű macskám elég koszos lett és meg kéne fürdetni. Vettünk neki macskasampont meg ilyesmit, csak az a probléma, hogy a macskánk amint vizet lát elszalad, és iszonyatosan karmol ha esetleg lefogom vagy ilyesmi. Hogy tudnám kicsit megnyugtatni amíg megfürdetem? Van valakinek valami módszere erre?

A válaszokat köszönöm!


2012. márc. 16. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is, ehhez két ember kell.

Egyik berakja a kádba, zuhanyzóba, megfogja a bőrt a lapockánál, másik kezével a hátsóját tartja.

Másik ember a zuhanyrózsával bevizezi, átmossa samponnal, leöblíti. Ha kész, beletekeritek egy törölközőbe, víz nagyját leitatjátok róla. Ha még bírja a macsek, akkor hajszárítóval megszárítjátok, de nem muszáj, ha jó idő van, megszárad bent a házban magától is.

2012. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne lásson folyóvizet a cica és ami neked kellemes, annál 1-2 fokkal melegebb legyen a víz. Az enyém megijed a zuhanytól és a hajszárítótól. Törölközőbe lehet utána dajkálgatni kicsit..
2012. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. márc. 16. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:
En a cicamat kicsi kora ota szoktatom a furdeshez,es mar a 3.furdesnel sokkal jobban birta:)
2012. márc. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is nagyjából havonta fürdetem, de amit tegnap is leművelt, az valami hihetetlen volt.

A válaszokat köszönöm!

2012. márc. 17. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!