Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tartsam melegen?...

Hogyan tartsam melegen? Találtam egy kb.3hetes cicát. Olvastam, hogy melegen kell tartani. Se melegvizes palackom, se infralámpám. :- (most törölközőbe bugyolálva bújik a kezebe és szunyál, de egész éjjel nem tarthatom. Valami jó tipp?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy üres falkonba jó meleg víz, azt csavard be törölközőbe, nehogy megégesse, vagy túl forró legyen neki.
2009. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
de édes!:Pszerintem belerakhatod 1 kisebb dobozba,legyen rajta 1 kis rés,így meleget is tart,de nem fullad meg,na meg rakj bele vlmi meleg,puha ruhadarabot
2009. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Melegen tartani nem tudom, talán dobozba rakod, meleg takarót teszel be neki, betakarod estére bár ki fog mászni, vagy alá mászhat meg is fulladhat, az sem jó, nem tudom igazán.

Etetni cicáknak való tejjel mini cumisüvegből vagy hasonló, popsiját néha langyos vizes vattával kell törölgetni (mintha az anyja nyalogatná).


Szegény picurka, hol találtad, biztos nem csak véletlen kóborolt el? Kerested a gazdáját, anyacicát? Az enyém már amint megszületett szökött elfelé... fél naposan vakon.

2009. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem rég születtek kiscicáim, kint vannak a teraszon, ha esik ha meleg van, egy kutya házikóba vannak, azon belül egy kutyafekhelyen(műanyag) és ez van kibélelve régi ágyneműhuzatokkal és ruhadarabokkal. Igaz őket az anyjuk is melegíti.

Én azt javaslom hogy jól bélelj ki egy dobozt, persze hagyd nyitva felül vagy oldalt, esetleg ha van vmi régi plüssöd akkor azt rakd be neki, sztem ahhoz hozzá fog bújni és melegen is fogja tartani. 3hetesen annyira már nem pici, az enyéim holnap lesznek 4hetesek, és már nagyon elevenek.

Remélem segítettünk.

2009. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Az etetést meg úgy tudod megoldani hogy dobozos tej meleg vízzel felhigítva. Az én cicáim 3és fél hetesen kaptak először ilyet, semmi bajuk nem lett tőle, ja és ma kaptak először nagyon apróra vágott parizert, már azt is tudják enni.
2009. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.még 1 kérdés.minden evés után kellene nagyvécéznie?
2009. jún. 13. 00:30
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem feltétlenül kell. Az előző válaszoló nem adott túl jó választ, nem dobozos tejjel kell etetni a kiscicát, hanem egy speciális tápszerrel, amit egy állatorvosnál vagy állateledelboltban be tudsz szerezni. Szerintem ha bent tartod a házban a kiscicát nem nagyon kell már neki melegítés, nincs már hideg és ő sem olyan pici már, elég ha rongyokkal kibélelsz egy dobozt, de ha nagyon akarsz, akkor tölts meg meleg vízzel egy palackot, azt rakd a takarója alá, hogy ne égesse meg.
2009. jún. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A speciális tápszertől meg ne ijedj meg kábé 900 Ftból fel lehet nevelni egy macskát, nem olyan extra dolog az. :)
2009. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!