Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha megöli a szomszéd a kiscicá...

Shelli kérdése:

Ha megöli a szomszéd a kiscicákat?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha tudom, hogy az lesz a vége hogy megöli a kiscicákat valaki? Saját macskája vemhes, de a kicsiket megtartani nem fogja/tudja állítólag mindig megöli. Én szívesen elvinném a kiscicákat valakinek, csak már menhelyen sem fogadják be (múlt héten is alig tudtam elhelyezni egy fájós lábú macsekot) Mit csináljak?
2012. márc. 28. 17:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

túrórudi: muszáj beleszólnod?? Egyáltalán nem vicces!

Én is ajánlom, hogy próbáld meggyőzni, hogy te gondját viseled nekik.

És képzeld, kedves túrórudi, tehéntejjel is lehet őket itatni! Sőt, cicáknak való tápszer is van!

2012. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
54%

én nem tudom ti milyen vadparasztok vagytok meg milyen elmaradott kis rohadt helyen éltek - múltkor volt egy kiscsaj aki az újszülött kiskutyákat ölte meg úgy hogy beledobálta a folyóba, és nagy botrány lett belőle (meg a videóból)

normális ember meg nem kezd neki okoskodni az abortuszról ezzel kapcsolatban, annyira undorító kommentek voltak itt, az ilyenek meg egyáltalán minek tartanak állatot, sok hülye!!! És még azt hiszitek nektek van igazatok! Nevetséges. Más országokban egyáltalán nem így állnak hozzá, attól h ebben a sz.r országban elfogadott dolog a családon belüli erőszak meg az állatkínzás nem biztos h az a jó, csak ezt a sok paraszt nem tudja mert sosem lesz módjuk megtapasztalni a normális hozzáállást. Szégyen.

2012. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Az nagyon dícséretes dolog lenne, ha vállalná a kicsiket, de nekem a kérdésből nem ez jött le.


A kérdéseimnek meg egész sok köze van a témához, sajnos olyanok osztják igen harsányan az észt, akik maguk is szűkölködnek benne.

2012. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%

a régi"haladó"vagyok válasza:

javítalak, tehéntejjel pont hogy nem szabad etetni a cicákat, mert laktóz érzékeny és hasmenést okoz neki, amitől a cicák el is pusztulhatnak

2012. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom vállalni a kicsiket. Sehogy, semennyi időre már így is tiszta állatkert van otthon (két befogadott kutya, meg egy cica) Ha utcán találok sérült kisállatot, mindig keresek neki helyet, de legutóbb is 50km kellett kocsikázzak, hogy ideiglenes befogadót találjak egy fájós lábú cicának. Anyagilag lehetetlen. Meg sajnos annyi kismacska van a neten, hogy nagyon nehéz gazdit találni. Mit csinálok ha ötből csak kettőnek tudok találok????
2012. márc. 29. 10:30
 16/18 anonim ***** válasza:
39%

Így semmit se tudsz...

2 kutya és 1 cica messze nem állatkert.

Sajnos az állatvédőket is meglehet érteni,hogy nincs hely,nincs pénz.Talán még az a megoldás van,hogy vemhesen felkapod a cicát és ideglenesen befogadja valaki.De,hogy hol találsz olyat aki betudja fogadni...

2012. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
107
2012. márc. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel az állatvédőknek!
2012. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!