Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak velük?

Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Van egy házimacskánk egy éve. Most vettünk egy kiskutyát is. Tömbházban lakunk nincs nagy hely nekik. Viszont nem szeretik egymást, a macska fúj rá a kutya meg ugat. Viszont amikor elhoztuk anno a cicát kutyák között volt és a kutyák féltek tőle. Nem értem miért változtt meg. A macska nem eszik csak ül az ablakban emiatt. Külön helyre kell zárni a cicát, hogy egyen, meg wc-zzen. Lehet valamit csinálni, hogy harmóniában éljenek?
2012. márc. 31. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem sok mindent tudsz tenni.A cica valószínűleg féltékeny,mivel eddig csak ő volt ott.Talán a kutyát el kellene vinni a háztól,és megoldódna a probléma.
2012. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már miért kéne elvinni a kutyát a háztól??? Megáll az eszem az ilyen válaszoktól...

Nyugi, előbb-utóbb megszokják egymást.

Egyébként (evésen és wc-zésen kívül) együtt vannak? Akkor nem lehet olyan nagy a baj.

Esetleg csinálhatnátok valami olyan magasabban lévő helyet a cicának, amit a kutyus nem tud elérni és ott nyugiban lehetne.

2012. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Általában felugrik az ablakpárkányra és ott nem éri el a kutya, de szegény szinte az egész napját ott tölti. Bár mostanában többet merészkedik le. Amúgy wc-zésen és evésen kívűl nincsenek együtt, hiszen, mint mondtam, mindig az ablakban lóg a cica, sőt evésnél is el kell különíteni őket. Az egyik az egyik helyiségben, a másik meg egy másikban eszik.
2012. ápr. 4. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne engedd a kutyának, hogy piszkálja a macskát. Tiltsd meg neki.

Én csinálnék valami helyet magasan. Pl. polcszerű dolgot a falon, amire a macska felmehet és nyugisan közlekedhet rajta.

2012. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Molnár Renáta Rita ***** válasza:

Tanísd be a kutyust,hogy ne piszkálja macskát!

Ha pedig nem tudod akkor fokozatosan tedd öszsze őket!

Sok szerncsét!

2012. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. A kutya nem hagyta békén, de eltelt 1,5 hónap és elkezdtek haverkodni. Aztán most 3 hónap után már puszilkodnak stb. Milyen fajta a kutyus?
2012. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!