Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskaeledelt szoktál...

Milyen macskaeledelt szoktál venni, és hol?

Figyelt kérdés
Én Aldiban és Fressnapfban szoktam macskaeledelt vásárolni.Szárazból Cat Chow-ot,konzervből mindenfélét(Aldi:Topix konzerv,néha Shah alutasakos.Fressnapf:Fiesta,fit+fun,MultiFit,Felix konzervek)

2012. márc. 31. 18:03
 1/8 anonim válasza:
Mivel ivartalanított kandúrom van, neki a Sparban a PurinaOne száraztápot szoktam venni, néha kap Whiskas alutasakosat. Vannak kóbor cicák is, akik már délután várják a kocsimat a parkolóban, neki az Alidban, meg a Sparban szoktam "sajátmárkás"konzervet venni.
2012. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a www.acanshop.hu ról vásárolok, vegyesen, ezen az oldalon csak prémium tápok vannak, úgyhogy nem lövök mellé egyikkel sem. Most Cimiciao ivartalanított kandúroknak valót kevertem Acanával, N&D-vel.
2012. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vicuska87 ***** válasza:
60%
Én Royal Canin Persian 30 a száraz, a alutasakos pedig Schesir, egy kevés nyers pulykamell, és HIPP bébi gyümölcs püré.
2012. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A cicám krónikus beteg, így csak gyógytápot ehet, Hill's-t adok neki. Ha egészséges lenne, akkor a Premier, Bio-Plan, Purina Cat Chow jönne szóba.
2012. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Száraz: Sanabelle.

Alutasakos: változó.

2012. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

száraz: friskies

konzerv: budget, vagy lidl-s

2012. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Száraztápból Orijen vagy Acana (Orijen néha kifogy), kimérve veszem a Lehel v a Fény utcai piacon (így olcsóbb).

Nedvesből változó, konzervet és alutasakosat is szoktam venni, ami épp jobb áron van.

Ezenkívül húslevesből meg csirkepörköltből szokott kapni husit, azt imádja :)

2012. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szárazból Josera,vagy cat chow

konzervből Nelly (spar) vagy radames ( ezt a közeli mezőgazdasági boltban veszem)

2014. márc. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!