Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macskabútor/kaparófa a...

Melyik macskabútor/kaparófa a legjobb? Mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Lakásban élő, herélt kan cicáról van szó.

Olyan fajtát szeretnék, amin az oszlopok egyben kaparófák, de ez az oszlopot nem fedi semmi felülről, kényelmesen ki tud rajta nyújtózni kaparás közben


Gondolok itt erre, szerintem itt egy herélt kan macska (nagyobbra nőnek) nem igazán tud kényelmesen kaparni:


[link]


Lehet rajta odú, pihenőhely és ami fontos, hogy legyen rajta lelógó játék, amit tud pofozni.

Mindezt nagyon maximum 35.000 ft-ért.


Nézegetem folyamatosan az akciókat, újonnan szeretnék venni, nem használtat.


Valakinek ötlete?


Ja és max 150 centi magas legyen.

Tudom, googli a barátom, már sok oldalt megnéztem, külföldit is és mindig találok újat, de hátha itt is linkeltek valami jófélét.



2012. ápr. 6. 10:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Meg kellett néznem mi az a tengerifű lábtörlő, mert bevallom nem tudtam.. :) Ilyenünk van. De azért ragaszkodok konkrétan macskabútorhoz és nem sima oszlop kaparófához vagy kaparószőnyeghez, mert az én véleményem szerint azzal jobban letudja kötni magát, ki tudja használni ha egyedül van otthon.


Legalábbis én így képzelem el. Volt már korábban macskám, akkor még gyerek voltam, nagyjából emlékszem, hogy mentek akkor a dolgok illetve mire lett volna szüksége.

2012. ápr. 6. 11:08
 12/14 anonim ***** válasza:
Milyen cicád van? Jó látni, hogy így törődsz vele, szerintem egyáltalán nem hülye "újgazdag" hóbort.. Más simán elbulizik-iszik ennyi pénzt egy hónapban, Te viszont hasznosan költöd el.
2012. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sima házicica keverék, még nincs nálunk, mert szopik.


Hát én is így vagyok vele. Azt az 5000 frotint, amit én minden hónapra félreteszek, másra is elizéli az ember. Úgyhogy én inkább gyűjtögetem és amikor valami eszembe jut a félre tett pénzből megtudom vásárolni, hiszen ezért gyűjtöm.

2012. ápr. 6. 12:12
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges drágát és bonyolultat venned, minél praktikusabb, annál szívesebben kaparja a cica + az sem hátrány, ha stabilan valahogy tudod rögzíteni, hogy miközben kapar, ne mozduljon el.

Nekem többféle van, de egy sima háromszög alakú vált be a legjobban, lefixáltam a talajhoz, és azóta is minden nap amikor hazamegyek azzal üdvözöl a dögöm, hogy jól megkapargatja :) Kb ilyen:


[link]

2012. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!