Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy a cicámnak a...

Mit tegyek, hogy a cicámnak a lehető legjobb legyen ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy másik albérletbe megyek és viszem magammal a cicámat. Itt is vannak lakótársak és a másik helyen is lesznek, így a macseknak csak én leszek "ismerős". Mennyire rossz a cicának az ha egy új helyet és ezzel egy időben új embereket kell megszoknia? (pár hetes korától van itt velem, most lassan másfél éves)
2012. febr. 12. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Macskák tudnak alkalmazkodni. Első hetekben nyilván, visszahúzódóbb lesz, de utána szépen lassan megbarátkozik veletek. Főleg ha azok az új emberek, türelmesen közelednek felé.
2012. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát nekem a cicámnak megszoknia új környezetét körülbelül 1-2 nap volt, bár ugyanabban a városban maradt.

Az első válaszolóhoz én is úgy gondolom, hogy 1 hét elég, vagy talán 5-6 nap. Attól függ.

Egy hétnél több szerintem nem kell.

2012. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Házhoz ragaszkodnak, szóval az első hetekben ne hagyd nyitott ajtó/ablak közelében. Legyél vele következetes, ne kedveskedj vele jobban, mint szoktál, mert akkor később rossz lesz neki és nem érti, amikor kevesebbet foglalkozol vele.
2012. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk sanos kb. egy hónap volt, amíg elfogadta a helyzetet, de az első napokban sírt, nem evett, nem ivott.
2012. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!