Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 éve lakásban tartottam a...

2 éve lakásban tartottam a macskáimat. Ha kirakom őket a kertbe akkor mi lesz?

Figyelt kérdés

Van 3 cicám.Mind a három lány.Az egyiknek van 4 kis cicája.

Sose voltak még kint a szabadban.Az egyik lány az már itt a lakásban született meg.A másik 4 is.Sajnos idén nyáron ki kell raknom őket,mert sokan lettek.Befognak tudni illeszkedni a termeszedbe?Van itt egy csomó macska a környéken.Csak nekünk van 8 macskánk az udvaron.Befogják a többiek őket fogadni?Elfog szaladni ha jön egy kutya vagy egy kocsi?



2012. ápr. 10. 16:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

3 lány macskát kitenni az utcára, az pontosan azt jelenti, hogy szeptemberre 40 macskád van.

Amúgy nagyon jól akklimatizálódnak a macsekok, először csináld azt, hogy kimehetnek, de vissza is engeded őket (mondjuk esténként), aztán pedig szép fokozatosan kiszoktatod őket.

2012. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Folyamatosan szaporodni fognak. A kintiek nem fogadják el őket, ezért sok sérülés lesz. Az autó el fogja ütni őket. Első évben 40 macskád lesz, másodikban 250, és így tovább.
2012. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
IVARTALANÍTÁS!!! Ez még nem jutott eszetekbe??? Ha kirakod ivarosan a nőstényeket, pillanatok alatt 4-5kicsi/nőstény lesz a szaporulat. Azokkal mit fogtok csinálni? OMG, megint az emberi esztelen felelőtlenség!!
2012. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ivartalanítás?

Kitudod helyettem fizetni? OMG, megint az emberi esztelen felelőtlenség!! :P


Egyébként köszi a válaszokat.

2012. ápr. 10. 17:44
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lettek kiscicák, ha mindhárom cicád nőstény és nem járnak ki?
2012. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ivartalanítás?

Kitudod helyettem fizetni?"


Ha nem tudod kifizetni, ne tarts macskát. Vagy pedig maradjanak bent a lakásban.

Mit csinálsz majd a szegény kiscicákkal, ha mindhárom nőstény elleni fog?

Az ivartalanítás hozzátartozik a felelős macskatartáshoz!

2012. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen csak ki gondolta 2 évvel ezelőtt,hogy Ilyen lesz az ország gazdaságpolitikája? :S
2012. ápr. 10. 18:52
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
És ha hordják haza az ivaros nőstények a kölyköket, azokkal mit fogtok csinálni? Jön a jól bevált vízbefojtás, erdőszélére kihordás, zsákban elásás? Mert ez lesz a következő ténykedésetek. Háboroghatsz, mint a tenger, akkor is eszetlenek, meggondolatlanok vagytok. És igen: OMG, megint egy lelketlen, magát 'állatszeretőnek" gondoló valaki........Neked legfeljebb plüssmacska való, bár azt meg elvesztenéd, még a házon belül is.
2012. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Sose bántanék egy állatot.

Tavaly láttam,hogy pár b@romarcú ütött egy kutyát és én magamat nem sajnálva odamentem és szó nélkül nekik mentem.Igaz kiköptem két fogam,de a kutya eltudott menekülni.Ha nem ismersz miért alkotsz rólam ilyen képet?

Mondjuk megértem.Sok degenerált állatkínzó van ma a világon sajnos.Én szívem szerintem ugyan olyan büntetést adnék egy állatkínzónak mintha egy embert kínozna vagy ölne meg.

2012. ápr. 10. 21:28
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

'Ivartalanítás?

Kitudod helyettem fizetni? OMG, megint az emberi esztelen felelőtlenség!! :P'


Vicces, hogy pont Te használod a 'felelőtlenség' kifejezést.

2012. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!