Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 éve lakásban tartottam a...

2 éve lakásban tartottam a macskáimat. Ha kirakom őket a kertbe akkor mi lesz?

Figyelt kérdés

Van 3 cicám.Mind a három lány.Az egyiknek van 4 kis cicája.

Sose voltak még kint a szabadban.Az egyik lány az már itt a lakásban született meg.A másik 4 is.Sajnos idén nyáron ki kell raknom őket,mert sokan lettek.Befognak tudni illeszkedni a termeszedbe?Van itt egy csomó macska a környéken.Csak nekünk van 8 macskánk az udvaron.Befogják a többiek őket fogadni?Elfog szaladni ha jön egy kutya vagy egy kocsi?



2012. ápr. 10. 16:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tévedsz, ezt a 4.-től idézte, kicsit bután.
2012. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nyaljatok ki.Én csak kérdeztem valamit aztán itt megy a sértegetés.Sok hülye f@sz
2012. ápr. 11. 01:32
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés fogalmazódott meg bennem! Ha van 3 lány macskád szigorúan bennt akkor,hogy a francba lettek kölykök?És mért nincsenek ivartalanítva?Túlszaprítottad őket és már zavaró a házban ezért kirakod őket,hogy szabadon szaporodjanak és mindenféle fertőzést(akár halálosat is)összeszedjenek? Gyönyörű...
2012. ápr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, mit írunk, akkor is csak a saját hülyeségeit fogja írni a Kérdező, aki a válaszaiból ítélve elég primitív lehet.
2012. ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
"Sok hülye f@sz" Kéne, mi? Éhes disznó makkal álmodik. Lehet, hogy a saját vágyaidat hajtatod végre a nyomorult macskáiddal? Arra pedig nem válaszoltál, ha- ahogy írod- sose voltak még kint a szabadban, akkor mitől is vemhesültek?
2012. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
60%
Szija, a többi macska el is kergetheti őket, és amúgy is lehet hogy elmennek, én nem ajánlom hogy kitedd őket. Keress gazdit a kicsiknek, és akkor megint nem lesznek túl sokan. Az én egyik cicám is úgy szökött el hogy ki lett rakva és elkergette a többi cica ( vagy ellopta egy idióta idős néni) igazából sose tudtam meg...
2012. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Úgy lett vemhes,hogy volt egy fiú cica is.Ő valamiért elpusztult.Nem akart enni és ki volt száradva.Elvittem orvoshoz(Én aki ugyebár egy szerintetek egy"állatkínzó vagyok elvittem pedig alig van pénzem) a doki azt mondta,hogy vese köve van.Előtte egy évvel vittem orvoshoz kivizsgálni mindet,hogy nincs e bajuk.Akkor még semmi baja nem volt.De a halála előtt se.Mindig játszott meg rohangált.Előtte 1 nappal rosszul volt.A doki azt mondta,hogy megtudja menteni,de az csak szenvedés lesz neki.ha most elvégzi a beavatkozást akkor csak vega tápot lehet neki adni ami nem fog neki ízleni + nagy fájdalmai lesznek.Az altatás mellett döntöttem,mert ő javasolta.Azóta se tudom kiverni a fejemből a macskát pedig lassan 1 hónapja ment el.Állandóan mikkor adok enni a többieknek vagy oda jönnek este az ágyba akkor őt is várom,hogy fölugorjon mellém,de nem jön.Minden este megsiratom.De mind1 szarok a véleményetekre.Én mindent megadok az állataimnak.Van 2 vadászgörényünk,2 kutyánk,3 harcsacápánk és egy csomó díszhalunk.Mindegyiknek jó sora van nálunk.Mindig kapnak bőven enni figyelek az egészségükre a kutyáknak veszem a pedigris fog ápolós izét a macskáknak is veszek valami vitaminos tápot.
2012. ápr. 11. 12:20
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A hugykövességet lehet kezelni!Gratulálok az orvosodnak meg neked!Az lehetett a gond részedről,hogy a speckó táp drága,de élhetne a cica..Itt a tavasz sok sok ivartalanítási akcióval,élj vele!
2012. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ilyesmibe nem kellett volna belehalnia, csak megfelelő orvos és kezelés kérdése a dolog. A macskák nagy százaléka lesz húgyköves és idős korára vesebeteg. Szerintem gondold át a felelős állattartásra vonatkozó szabályokat (oltás, megfelelő orvosi ellátás, egyedi azonosító, ivartalanítás, mást- és az állatot nem veszélyeztető tartási körülmények), mert ez az állat érdeke, így kellene minden gazdinak gondoskodnia, ha már vállalta.
2012. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!