Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti vagy kinti cicád van?...

Benti vagy kinti cicád van? És miért?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 16:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk kinti benti cicák. Így ott vannak ahol épp akarnak.
2009. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk a cicák ki-be járkálnak.Azt tesznek amihez kedvuk van.Az éjszakát kötelezö a lakásban tölteni,az uraknak.
2009. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
38%

Nekem kinti mert a szüleim nem engedik.Azért is mert 3 hörcsögöm van akváriumba,szóval kiszedné őket és megenné(egeret szokott fogni).Meg amikor vedlik tiszta szőr lennne minden)most is vedlik,és az udvar így is tiszta szőr).Nem félek,hogy elveszik,mert:

-kiscicája van(egy)és nem hagyja egyedül őt


-ivartalanítva van,szóval mostanában nem szokott annyira csavarogni


-A macskák szerintem tudják h nem kéne kocsi elé rohanni,meg azért elég gyorsak is.


A kérdésedre még nem is irtam válsztXD.KINTI

2009. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
27%
Nekem a cicám eleinte benti volt, most már kinti, mert anyum nem engedte tovább bentinek. 8 hónapos, és 3. napja nem láttam. :( De gondolom csak "csajozik" :D
2009. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%

Nekem 2 benti cicám van .. Azért mert nem lenne szivem kint hagyni őket.. ők is megérdemlik a kényesztetést:D

de azért van olyan is amikor a cica dönt ...

Kimegy egy két órára utána bejön és egy nagyon fürdik:))))

2009. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
27%
Kinti mert anyukám ehnyén tisztaságmániás. ""
2009. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
62%
Mi cicánk kint-benti. Ott van ahol akar. Ha ki akar menni akkor szól asztán kiengedjük. Ha be akar jönni felugrik az ablakba. Általába hozzám, de ha nem engedjük be egy idő után akkor probálkozik másik ablaknál.
2009. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
59%
Befogadott cicánk van, de "garázs-cica" :)) Napközben kint jön-megy, szerencsére egyáltalán nem lakunk forgalmas részen, gyakorlatilag csak mi használjuk az utat. Estére mindig hazajön, a garázsban lett neki kialakítva egy kis kuckó, télen a radiátor alatt alszik a kosarában. Asszem jó dolga van, minden nyaffantására 3-man ugrunk, elsőként az 5 éves kislányom. :)
2009. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
59%
Nekem "benti" cicám van,de rendszeresen lemegyünk az udvarra.Az udvar valójában az emeletes panelház előtti teret jelenti.Póráz nélkül megyünk.1 éves koráig hámmal sétáltunk.Azóta nem szükséges a póráz.7 éves ivartalanított lánycica.Kb 1 órát "sétálunk".Ha megunja ,oda áll a bejárati ajtó elé.Házbeli kutyáktól nem fél,de én a biztonság kedvéért fel szoktam venni.Mondanom se kell ,agyon van kényeztetve.Este a sötétben bent a lakás folyosóján lesben áll.Ha arra megyek ,hátulról finoman ráugrik a lábamra.Ilyenkor illik megijedni.
2009. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 2 cicám van, mindkettő lány. Az egyiknek 3 kölyke is van. Kinti-benti cicák:bejöhetnek a házba amikor csak akarnak de ki is mehetnek, annyit vannak az udvaron vagy a házban amennyit csak akarnak.
2009. jún. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!