Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska a lakásban?

Macska a lakásban?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy macskát tartani új lakásban jó ötlet-e. Mert nemsokára elköltözöm, és nagyon szeretnék egy macskát, de nem tudom, hogy mennyire lehetséges ez, mert sokan mondták, hogy minden összekarmol, felmászik mindenhova, amíg nem vagyok otthon stb. és egyetem mellett nem sokat tartózkodnék otthon. Mennyi idő megtanítani neki, hogy ne szedjen szét semmit? Egyáltalán lehetséges?

2012. ápr. 12. 17:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%
Idomítani a cirkuszban szoktak. Az meg, hogy a kölyök szokik hozzá egyedül az emberhez egy jó nagy hülyeség és nem is igaz. Mindenesetre neked tényleg egy kölyökmacska kell a vele járó 1 évig tartó kellemetlenségekkel együtt. Egy jólelkű felnőtt macsekot nem szívatnék veled. :-)
2012. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Én is ragaszkodtam kiscicához :) de én sokat voltam vele itthon és tudtam nevelni,hova mehet fel és mit ne kaparjon,hamar összeszoktunk. Kicsiként egyfolytában a nyomomban volt,nagyon igényelte a társaságomat mindig ölembe bújt és simizni kellett. Nagyon eleven volt de határozott NEM-mel és tapssal kordában tudtam tartani :D Most is ha készül vmi turpisságra sokszor elég egy hangos NEM ha csak azért sem mozdítja füle botját sem ,akkor felpattanok és rohanok felé egyből fut el a tett helyszínéről :D csak a kaparófáját kaparja és a függönyhöz soha nem nyúlt hozzá ja és megtanulta hogy étkezőasztal és konyha tabu legalábbis a jelenlétünkben :) Ő brit cica nagyon nyugodt és könnyen tanul.
2012. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: miért kell így leugatni egy embert, már ne is haragudj? Korrekt kérdés volt, senki válaszába nem kötöttem bele, csak annyit mondtam, hogy én kiscicát szeretnék, hogy mellettem nőjön fel. Én pedig veled nem szívatnék senkit, sajnálom a családodat vagy azokat, akikkel együtt élsz, biztosan kellemetlen nekik ilyen rosszindulatú ember mellett lakni.:-)


Utolsó: köszönöm a tanácsot.:)

2012. ápr. 14. 18:04
 14/20 anonim ***** válasza:
8%
Attól még ordas nagy paraszt maradsz. Röhögni fog a májam, amikor majd az ágyad össze lesz pisálva, mert az ilyen gyökér embereket a jó érzésű állatok bizony meg szokták szívatni. :-))))
2012. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Mert biztosan annyira ismersz, hogy megállapítsd ezt, ugye? Nem értem, az olyan emberek, mint te miért csak a neten, névtelenül merik felvállalni a véleményüket. Fogadni merek, hogy az életben egy szerencsétlen, elnyomott senki vagy, és itt játszod a kemény legényt, mert a való életben képtelen vagy bármiféle érdeklődést kelteni az emberekben. Természetesen neked nagyon kényelmes dolog Anonymusként sértegetni az embereket, ebből is látszik, hogy milyen visszamaradott vagy. Az ilyen embereket kellene főbe lőni, mint te, a társadalom szégyenei vagytok.
2012. ápr. 16. 19:33
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére te saját néven osztod itt az észt, amit írtál, így nem is vonatkozik rád. Okos vagy.
2012. ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Jól látod a dolgokat, rám nem vonatkozik, ugyanis senkit nem sértegettem. Az, hogy az adott szituációban megvédem magam, nem jelenti azt, hogy lealacsonyodom a szintjére. Ilyen primitív embereket, te atya ég! Egyáltalán minek válaszolnak az ilyenek?
2012. ápr. 18. 17:32
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
mert baromságokat kérdeznek az emberek és a válaszok nem érdeklik őket.
2012. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
A kérdésre feltett válasz érdekelt, elolvastam, amit hasznosnak véltem megköszöntem. A többi kötözködés gyanánt írt felesleges "válasz" teljességgel hidegen hagy.
2012. ápr. 19. 21:49
 20/20 anonim ***** válasza:
dec. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!