Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sok az állat kínzás mit tegyek?

Sok az állat kínzás mit tegyek?

Figyelt kérdés
Faluban lakunk és van egy benti cicám sokszor kiszökik és nagyon féltem mert erre felé sok az állatkínzás csak szórakozásból. Tegnap is elütöttek egy szegény cicus. Mit tegyek hogy biztonságosabb világot teremtsek a macskámnak?
2012. ápr. 13. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Ne engedd ki, sétáltasd pórázon.
2012. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
kedves szexista állat, szerintem próbáljátok megakadályozni, hogy kiszökjön a macska, más egyebet nem igazán lehet tenni. Itt is sok az állatkínzás, kutyákat éheztetnek és macskákat kötöznek a sínekre, de senki nem tudja, hogy kicsoda. Nekem kutyáim vannak, ők nem tudnak kiugrálni a kerítés fölött, a macskáknál ez nehezebb, de te tudod, hogy mit lehet tenni a házatoknál.
2012. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
A szaporodási ösztön erősebb az életösztönnél, ezért szöknek a cicák. Ha nincs szaporodási ösztön, akkor nem szökik.
2012. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!