Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macska rászokik a bolti...

Ha a macska rászokik a bolti tejre, le lehet szoktatni róla, tehát hogy vizet igyon?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Annak a szerencsétlen macskának nem adsz vizet??? Tájokoztatásul közlöm, hogy ez nem valami gagyi mesefilm, ahol a macska tejet iszik, az egér sajtot és a kutya csontot! Azonnal állj le a tejjel, mert tönkreteszed a beleit! Ha eddig még nem mentek volna tönkre...


Miért olyan nehéz utánaolvasni az állattartásnak?

2012. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A tej nem helyettesíti a folyadékot. Víz kell minden állatnak. A tej ennivaló. Nem jó neki adni, vagyis nem jó sűrűn adni, mert hasmenésessé válnak.
2012. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én vizet adok neki,de nem akarja meginni, egyébként meg nem én adtam neki tejet hanem az előző gazdája.
2012. ápr. 13. 23:13
 4/9 Treská ***** válasza:
meg fogja inni a vizet is szerintem. de tejet egy darabig ne adj neki, vagy max ritkán és keveset!
2012. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt macskának tejet kizárólag vízzel higítva (2:3 részt) szabad adni de csak ritkán!Nekik a tej nem inni - hanem ennivaló.Mivel nem tudják megemészteni a benne lévő tejcukrot hasmenést kapnak.Friss víz mindig legyen neki kitéve (még akkor is ha nem látod őt inni,nem isznak valami gyakran)!Egyébként meg simán leszokik róla ha nem adsz neki.
2012. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hívni kell egy-két keményen bepipázott niggert, hogy dolgozzák meg a kis köcsögöt feszítővassal, hegesztőpisztollyal.... (Pulp Fiction)

Minek kellene vízre szoktatni?

2012. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha tejet szeretnél neki adni, akkor mindig higítsd langyos vízzel. Ha szeretnéd leszoktatni a cicádat a tejivásról, akkor szintén öntsd fel vízzel, majd fokozatosan tegyél bele kevesebb tejet, s a végén meglátod, már nem is fog neki hiányozni.
2012. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem adsz neki tejet, kénytelen lesz leszokni róla, nem túl bonyolult ez.
2012. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 vaszily katalin ***** válasza:
hm.ez ismerös.nekem minden regel az ablakomba nyávog a tejért a cica s ha be engede m a konyhába már a mikro hangjára dörzsölödik,s nyávog.meg ha reggel meghaljalépteimet már ozz van az ablakba.EZ EGY KERTESHÁZBAN VAN.5ÉVES,HÜSÉGES lány cica .ó tejezik regelente én kávézom.és van külön tányérja viznek s kajcsinak is ,néha az esöviz joban izlik neki,de nem a tejnél,de szerintem ha nics tej nem iszik ez volt nálam is kapot hejete levest mert én is szeretem a levest.meg nem volt más beérte hus vagy csont levesel.nem csak azért szokot nyávogni hanem rámnéz nyekereg s már az őlemben van.van mikor kertészkedek s ö meg a hátamra kuporog s dorombol.egeret is hazahoza megmutatni,ja FONTOS.Atej segiti aban ha gyikot eszik.mert a gyiktol lesoványodik.a macskának nics kerités ,a kutyának igen.szerintem.semlegesiti a tej a mérgeket valamijen szinten.én mig tehetem adok neki tejet mert kertesházban ki tudja mit szed ösze véletlenül.meg morzsi kutyatápot eszik a kutyával,meg néha házikosztot,akemény ropogtatni valo véget még nem volt fogfájása.
2012. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!