Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anya miért hiszi azt, hogy...

Anya miért hiszi azt, hogy egy cica csak kertes házba való?

Figyelt kérdés
Pedig a kint tartott cicák fele annyi ideig élnek, vagy harmadannyi, ráadásul rengeteg betegségnek és stressznek vannak kitéve, főleg a szomszédoknak és kutyáiknak... anyumnak is volt macskája, és ahogy kiköltöztek kertes házba, 2 napon belül megmérgezték. Ennek ellenére nem engedi, hogy tartsak itthon 6lakásban/ macskát. 18/L
2012. ápr. 17. 16:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ja, mivel alig van itthon, 95%-ban én takarítok, főzök, mosok, vasalok stb. Nyuszkó is hullatta a szőrét, de sosem volt szőr sehol, mert feltakarítottam.
2012. ápr. 17. 19:09
 12/16 anonim ***** válasza:

Akkor mondd neki azt, hogy jól esne neked, ha lenne társaságod, amíg ő nincs otthon. És erre egy kisállat nagyon jó volna. És hogy átgondoltad alaposan, és minden szempontból a macska lenne a legpraktikusabb és a ti (te) életviteletekhez a legmegfelelőbb.

(A bak nyuszit ivartalaníttatni kellett volna és megoldódik a probléma.)

2012. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Tudom, de nem volt rá keretem, és itt nagyon drága az állatorvos, anyu pedig egy fillért sem áldozott rá.

Ellenben itt ez a probléma fel sem merül, mivel az oltásokra van keret, ivartalanítása pedig már megtörtént.

2012. ápr. 17. 19:13
 14/16 anonim ***** válasza:

Így aztán végképp nem értem anyudat! :/


Most annyira tiltakozik, aztán meg az lesz, hogy imádni fogja a cicát ő is :D


Majd írd meg mi lett a vége! Kíváncsian várom.

2012. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szerintem csak azért mondja, mert már érzi, hogy felnőttem, és még vissza akar valamivel tartani, meg akarja szabni a dolgokat. Az az igazság, hogy eddig, ha hazahoztam /hörcsögöt, patkányt, egeret/, sosem kérdeztem meg, hogy lehet-e, pedig a patesz valljuk be /főleg, hogy kopaszok voltak/ nem túl szívderítő látvány, de annál tündéribbek voltak. Egyiknél sem balhézott, bár látszott, hogy nem örül neki, aztán a höriket annyira megszerette /dzsungáriai/, hogy sírt is, mikor elpusztultak, simogatta őket mindig és jókat nevetett azon, hogy milyen kis picik és aranyosak :) Lehet, hogy most is megbékél majd.
2012. ápr. 17. 19:25
 16/16 Bella1989 válasza:
Próbáld meggyőzni anyukádat, mert nekünk is lakásban van a cica és semmi kárt nem okoz. Van külön alom neki és azt használja. Viszont nálunk az volt a probléma eleinte, hogy megrágta a virágokat, mert hiányzott neki a fű. Ezért hoztunk be cserépbe és mostmár azt rágcsálja. Ha rendesen van fésülve, akkor a szőrét se hullajtja annyira.
2013. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!