Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macskának nem rossz, ha...

Egy macskának nem rossz, ha kint tartják?

Figyelt kérdés
Egy macskát kizárólag csak bent lehet tartani, illetve csak kint-benti macska lehet? Ha kint tartanám a macskámat(nem engedik, hogy bevigyem a házba) akkor neki ott nem rossz? Főleg télen? Lenne egy kis kuckója...

2012. ápr. 17. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De az tény hogy ellophatják ,vagy megmérgezhetik. Ha olyan a szomszéd akkor nem jó ötlet kint tartani. Vidéken általában nem lopnak macskát (kivéve persze értékes fajtákat) mivel minden tele van cicával. Itt pesten nekem ellopták két cicámat is, de az egyik fajtatiszta sziámi volt, a másikat meg imádta egy bolond idős hölgy, mi elköltöztünk, ideiglenesen rábíztuk egy emberre, aki kiengedte az udvarra. Szerintem a néni hazavitte, és bezárta.
2012. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz tőle, lehet megfelelő körülmények közt kinn is tartani, csak megfelelő búvóhelyről kell gondoskodni, ahová saját maga bármikor be tud menni (csapóajtó). Télen nem árt néha beengedni azért melegedni, pláne ha repkednek a mínuszok, és olyankor kapjon több kaját. Egy jól bélelt doboz, láda a garázsban, kamrában, pincében megteszi, tegyél mellé vizet, kaját mindig.
2012. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi kisvárosban lakunk, és mindig megmaradnak a macskák. A méreggel nem tudunk mit kezdeni, nagyon ritkán talál ilyet (nem emlékszem mikor volt utoljára). Ha a megfelelő füvet adod neki, akkor kiöklendezi, és remélhetőleg nem marad benne. Cigány sok van, de nem lopják el.
2012. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Hát, sajnos benne van a pakliban ez a sok dolog, de azért ez a cica egy sima házimacska lesz, azt meg sztem senki sem lopná el. A szomszédnak is van macskája, kizárt, hogy megmérgezze, a másik szomszédban gyerekek vannak, nagyon jó velük a kapcsolat, szóval... igen, én is úgy gondoltam, hogy a hidegebb napokon bevinném azért, de szeretném kint tartani inkább.
2012. ápr. 18. 15:45
 15/15 anonim válasza:
Igaz,hogy régi a kérdés,de most nekem is aktuális. Köszönöm a válaszokat,most már nyugodt vagyok. :)
2018. dec. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!