Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek félperzsája...

Van valakinek félperzsája vagy csincsilla perzsája? (Több lent)

Figyelt kérdés

Az érdekelne,ha van még valakinek,mert szeretnem hogy meséljetek róla,képeket mutassatok.

Nekem van egy 2011 juliusi születésű csincsilla perzsám.

Kiváncsian várom a válaszaitokat a képekkel,én is teszek fel az én cicámmal,Mixivel.


[link]


[link]


[link]


2012. ápr. 18. 15:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Nagyon édes, szép cica, de ez ugyan nem csincsilla perzsa. Még csak nem is hasonlít rá. Az én cicám is így néz ki, mint a tied, ő egy szépséges perzsa-házi, vagy maine coon-házi keverék. És az én cicám is 9 hónapos. :)
2012. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Az apja perzsa es az anyja torok angora es azt olvastam,hogy ezeknek a keverekebol jott letre a csincsilla perzsa.

Feltennel par kepet a te cicadrol es irnal rola?

2012. ápr. 18. 17:03
 3/41 anonim ***** válasza:

Egyetértek, nem hasonlít a csincsilla perzsára, de lehet keverék.

Nekem egy tiszta szürke, fél perzsa cicum van, és rnnyi idősen pont így nézett ki. Az apuka ismeretlen, de valószínűleg házi cica volt.


Most 5 éves, és így néz ki:


[link]


[link]

2012. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:

17:15 vagyok!


Már már értem.

nagyon nagyon szép a cicád ez a lényeg! :)

2012. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Koszi hogy irtal.

A viselkedese milyen?

Amugy hogy hivjak?


Mixinek az apja krem szinu es nagyon szep.


Ezeken a kepeken a csincsilla perzsak nagyon hasonlitanak,az arcuk is olyan es a szinuk is.


[link]


[link]


A te cicad nem brit hosszuszoru?

Mert ez nagyon hasonlit.


[link]

2012. ápr. 18. 17:33
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Szép a cicád,de remélem nem fizettél érte.

Itt egy gyönyörű perzsa : [link]


Itt egy gyönyörű csincsilla : [link]


Ezért nem szabad szaporítótól cicát venni mert a jóhiszemű laikus vevőket átvágják :(

2012. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Nem,nem vettem hanem nalam szuletett,mivel van egy torok angoram aki parosodott a szomszed perzsajaval.

Amugy az nem csincsilla perzsa amit belinkeltel(az feher perzsa).

2012. ápr. 18. 17:41
 8/41 anonim ***** válasza:
53%
Nem az egy csincsilla :) Kicsit olvass utána! Egyébként az országba nincsen török angóra és a törzskönyv nélküli állatokat illene ivartalanítani.
2012. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Nem Magyarorszagon lakok.

A csincsilla perzsanak hosszabb a pofija a torok angora miatt( tobb oldalon olvastam hogy a csincsilla perzsa a perzsa es a torok angorabol jott letre)

2012. ápr. 18. 17:45
 10/41 A kérdező kommentje:

A Törökországból származó igazi angóra macska színe fehér volt, ezért úgy tartják, hogy a modern, fehér hosszúszőrű bolyhos macska volt az angóra és perzsa kereszteződésének az eredménye. Ezt a fajtát először 1880-ban Angliában ismerték el önálló perzsa változatként.


itt az egyik oldal ahol olvastam:

[link]

2012. ápr. 18. 17:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!