Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek félperzsája...

Van valakinek félperzsája vagy csincsilla perzsája? (Több lent)

Figyelt kérdés

Az érdekelne,ha van még valakinek,mert szeretnem hogy meséljetek róla,képeket mutassatok.

Nekem van egy 2011 juliusi születésű csincsilla perzsám.

Kiváncsian várom a válaszaitokat a képekkel,én is teszek fel az én cicámmal,Mixivel.


[link]


[link]


[link]


2012. ápr. 18. 15:27
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
80%

Oh istenem :((( az egy csincsilla méghozzá egy csodaszép példány(tudod a tenyésztés halad és vannak rövid orrúak is)

Miattam kukutyinba is élhetsz akkor se kéne badarságokat összehordani!Nem úgy lesz a csincsi,hogy egy angórát és egy perzsát összeraksz!Genetikailag is képtelenség mert ebből a két fajtából nem lesz türkiz a szemszín!Vitatkozhatunk a perzsán és a csincsillán naphosszat vagy keress fel egy csincsilla tenyésztőt(egy valódit)és kérdezd meg őt!De ő is ezt fogja mondani!

2012. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
a hangsúly az úgy tartjákon van :)
2012. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Akkor nem egy hazimacska,hanem egy felperzsa.

Nekem az allatorvos azt mondta,hogy csincsilla perzsa.

De lenyegtelen,en mas gazdikkal szeretnek beszelgetni,akik meselnek a csincsilla vagy a felperzsajukrol.

2012. ápr. 18. 17:54
 14/41 anonim ***** válasza:
54%

Az állatorvosnak az a dolga,hogy gyógyítson :) A küllembírónak meg az a dolga,hogy bíráljon :)


Imádom a perzsákat igaz nincs csincsillám,perzsa cicám van akit imádok és náluk szebb és ragaszkodóbb cicák nincsenek is :) Bár mindenki elfogult a saját cicáját illetően .

2012. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
56%

A cicádnak semmi köze egy csincsilla perzsához. Ebben biztos lehetsz. Ismerősöm hivatalos tenyésztő, és még csak köszönőviszonyban sincsenek a cicái a cicáddal kinézetre.

Egy macskát kitenyészteni azért annál kicsit bonyolultabb, mint hogy összeraksz 1 ilyet, meg 1 olyat. :)

A cicád egy szép keverék.

2012. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Jo,megkerdeztem egy tenyesztotol es most varom a valaszt.

De ha nem csincsilla perzsa,akkor felperzsa,mivel az apja tk-s perzsa.

Tovabbra is varom a kepeket es a "bemutatokat"(meseleseket) a felperzsa es a csincsilla perzsa cicaitokrol!:)

2012. ápr. 18. 20:25
 17/41 anonim ***** válasza:

De Te ezt tényleg nem látod, hogy nem az? :) Nem bántásból, de tök nyilvánvaló.

1. teljesen más a szőre típusa, hossza, felépítése

2. teljesen más a pofája

3. kb. minden teljesen más rajta :))

[link]

2012. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Írd meg, mit írt a tenyésztő. :)
2012. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy félperzsa cicusom, az apja perzsa az anyukája pedig orosz kék keverék, mindenesetre nagyon kis aranyos. Szeret pl beszélgetni, ha szólsz hozzá visszanyávog, és szeret dagasztani, ilyenkor mindent összenyálaz. Néha rájön az öt perc, olyankor támad és harap, aztán mint akit puskából lőttek elszalad. Ez rendszerint bagzás előtti időszakban jön rá. :)


[link]

2012. ápr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

17:15 vagyok! :)


A cicusom neve Mishka, és kislány. :D Hosszú történet a neve. :) 8 hetesen került hozzám, azóta elválaszthatatlanok vagyunk.

A "kattant" előző gazdái azt mondták nem tudják ki az apa, de azt gondolom, hogy talán házi cica volt.

Az apa ismeretlen, viszont az anyukája egy nagyon szép törzskönyves fehér perzsa cica.

A kép alapján tényleg rettenetesen hasonlít Mishka, a Brit hosszú szőrűre. Ő.Ő


Mishka most olyan 5kg.

A viselkedése nyugodt, kicsit félénk. A simogatásból sohasem elég típus. Szeret ölben lenni, hangosan dorombol, és rendesen fáj, úgy dagaszt a lábamon. :D

Jajj, és nagyon utálja a vizet. :)

2012. ápr. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!