Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek félperzsája...

Van valakinek félperzsája vagy csincsilla perzsája? (Több lent)

Figyelt kérdés

Az érdekelne,ha van még valakinek,mert szeretnem hogy meséljetek róla,képeket mutassatok.

Nekem van egy 2011 juliusi születésű csincsilla perzsám.

Kiváncsian várom a válaszaitokat a képekkel,én is teszek fel az én cicámmal,Mixivel.


[link]


[link]


[link]


2012. ápr. 18. 15:27
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

22:40-nek

Utannaneztem egy tenyeszto oldalan es azt olvastam hogy van regi tipusu csincsilla perzsa,aminek a testalkata hasonlit az en cicamhoz.A szine nem ugyanaz,mivel a csincsilla perzsa FEHER torok angorabol es perzsabol lett,de az enyem csikos torok angorabol es krem perzsabol.


A masik ket valaszolonak,koszonom szepen.Az en cicam imadja a vizet,ahogy az anyja is.Szeret a kad szelen ulni es figyelni,bemaszik a kagyloba es varja,hogy vizet adjak neki.Nagyon aranyos cica.


Kivancsian varok kepeket es mas elmeseleseket a felperzsakrol es a csincsilla perzsakrol!

2012. ápr. 19. 10:27
 22/41 anonim ***** válasza:

És megkérdezted a tenyésztőt? Bárki szívesen válaszol, ha küldesz neki képet a cicádról.


Amúgy törzskönyv nélkül bárminek is mondhatod, ami neked tetszik, mindegy is, úgyse számít :) Ha neked így jobb a tudat, hogy az, legyen az, úgyse hiszed el itt 20 embernek, hogy még csak nem is úgy néz ki. :D Bár alapból nem tudom, hogy egy törzskönyv nélküli, házilag "szaporított" cicáról miért nem mindegy, hogy micsoda. Így is nagyon cuki.


Az én cicám is úgy néz ki kb., mint a tied, és pont annyi idős. Csak ő vörös cica, gyönyörű szép tömött nagy bundával, és édes pofival.


Jellemre: mindenhova követ, nagyon játékos, néha csak úgy megőrül is jellegzetesen nyávogva rohangál, csapódik mindennek. Máskor meg nagyon bújós, dorombolós kiscica.

2012. ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Irt egy csincsilla perzsa tenyeszto es azt mondta hogy egy sima felperzsa.
2012. ápr. 19. 19:27
 24/41 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy perzsa keverék. Nagyon gyönyörű cica. Igazán boldog lehetsz, hogy egy ilyen csodálatos cicád van, egyáltalán nem gond, hogy keverék, egyszerűen álomszép.
2012. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Ezt magyaráztam kábé hat hozzászóláson keresztül. :)

De tényleg édes, szeresd, bármi is legyen.

2012. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!

Nagyon szeretem es teleg nagyon boldog vagyok!

2012. ápr. 20. 08:59
 27/41 anonim ***** válasza:

3-as! Az én cicám pont úgy néz ki, mint a tiéd.:)

[link]


[link]

2012. ápr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Utolsó,a tiéd milyen cica?
2012. ápr. 21. 15:50
 29/41 anonim ***** válasza:

Hármas válaszoló vagyok. :)


Tegnap 23:29 neked milyen fajta a cicusod?

Tényleg rettenetesen hasonlítanak a cicusaink! :D

2012. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Félperzsa a cicusom!:) Perzsa-házi keverék.
2012. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!