Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? 1 hónapos...

Mit csináljak? 1 hónapos kiscicám, tegnap kaptam bement a farakások alá és nem akar kijönni kb 17 órája van benn, szobacica csak kiszökött vittünk neki kaját semmit nem csinál csak nyávog a farakások meg tonnások . Mit tegyek? Meddig bírja?

Figyelt kérdés
:( :(
2009. jún. 21. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tedd oda a kaját, de menj távolabb, még fél tőled, nem fog addig enni, amíg ott vagy. Egyébként 1 hós kiscica még nem elvihető, ha valóban ennyi idős, elpusztulhat, még ugyanis szopik. Hiába tud már enni, neki még az nem elég. :-(

Ha nem jön ki pár órán belül, jobb, ha megszervezed a fapakolást. Amúgy ha nálatok is olyan idő van, mint itt nálunk, akkor valószínűleg már megfázott és abban ilyen kiscica elpusztul.

2009. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nem azért nem jön ki, mert fél, vagy mert nem akar, hanem azért, mert nem tud? Beszorult valahova, és azért nyöszörög? Ez esetben akármit teszel ki neki, semmiért sem fog előmászni... Neked kell valahogyan utánamásznod, vagy elraknod a farakásokat...
2009. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarna kijönni, akkor nem nyivákolna, hanem ellenne ott. Ki kell szedni különben odaveszett. Amúgy nem tudom, én egy pici cicát már egy-két óra után kiásni próbálnék, nemhogy 17.
2009. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!