Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Keféli a macska a takaróm!...

Keféli a macska a takaróm! Hogy szoktassam róla le?

Figyelt kérdés

Három éves kandúr.Felvette pár hete azt a szokást, hogy esténként dagasztja az ágyneműm, aztán baxxa.Ilyenkor rá szoktam kiabálni, rácsapok kicsit, de másnap ugyanúgy csinálja.Fura, hogy csak az én ágyneműmmel teszi ezt, más családtag ágyában nem jön ez rá.

Vajon miért?

Ivartalanításra eddig nem akartunk pénzt áldozni és nem is volt gond vele.Egyenlőre megint nincs rá keret, szóval, valami más ötletetek nincsen, hogyan szoktathatnám le ?

Normális válaszokat várnék....Köszi.


2012. ápr. 23. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lenne mégis csak ivartalanítani. Kanmacska lévén nem kerülne többe, mint egy új ágynemű, úgyhogy fontoljátok meg! Főleg házban tartva elég rossz, jelölni fogja a területét, aminek megint nincs kellemes illata. Hosszútávon megtérül az a kis pénz, nem beszélve róla, hogy a cica érdekei is ezt kívánják.
2012. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak igaza van. felénk kandúr macskát már 3000-ért ivartalanítanak. Ennél persze lehet kicsit több, de nem kell tízezres nagyságrendre gondolni. A lakásban tartott Kandúr kiivartalanításának pedig számtalan előnye van.
2012. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!