Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ismer valaki macska menhelyet?

Ismer valaki macska menhelyet?

Figyelt kérdés

Allergia miatt sajnos el kell vinnünk macskánkat.Van olyan hely ahova be lehet adni macskát is?


Vagy esetleg nem kell valakinek egy 4 éves lány cica. Barátságos,nyugodt fekete fehér cica.


2012. ápr. 23. 17:57
 1/9 anonim válasza:
Merre laksz? ivartalanított? Kinti vagy benti cica?
2012. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem fogják fogadni.

Én 2 éve találtam, egy akkor 3 évesnek saccolt kandúrt. Ivartalaníttattam, de így se fogadta be egy menhely sem.

Ráadásul ilyenkor tavasszal, macskadömping van, rengeteg kicsi kerül az utcára, helyhiány miatt.

2012. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, nincs ivartalanítva,oltva sincsen.Benti cica. Ingyel elvihető!
2012. ápr. 23. 18:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Ingyen:)
2012. ápr. 23. 18:26
 5/9 anonim ***** válasza:

nem lehetne gyógyszert szedni az allergiára?

én biztos h emiatt se szabadulnék meg a macskámtól

2012. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Se ivartalanítva se oltva és gazdit keres...Költöttetek valamit szegény macskára???Ismerek olyan személyt aki allergiás és mégis több macskával él együtt...Ez amolyan kifogás jellegű elpaterolás..remélem valaki befogadja mer sanszos,hogy a gazdi kirakja.Hirdesd meg a cicát kérdezd meg a macskamentő alapítványt hátha betudják fogadni.
2012. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs macskamenhely. Azokon a menhelyeken, ahol macskák is vannak teltház van, fel tudod őt vetetni várólistára, de beletelhet fél év, mire lesz hely. Oltás nélkül gazdis cicát nem vesznek be, hogy is vehetnének. Az ivartalanítással meg csak gyorsítanád az örökbe fogadását. Ezek nélkül magánszemélyként sem fogod tudni örökbe adni, hisz millió egészséges, oltott, ivartalanított ingyen cica vár gazdira.
2012. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mióta van nálad? Eddig nem derült ki az allergia? A kérdésedre: keresd meg a FB-on a Macskamentő Angyalokat, hátha ők tudnak segíteni.
2012. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tudnak is segíteni, azt tudni kell, hogy ők magánszemélyek, saját pénzből mentik szabadidejükben a macskákat. Tehát a minimum, hogy be kell adatni a macskának az oltásait. Az ivartalanítás is ildomos lenne. Szegényeknek untig elég a kóborok tetemes orvosi költségeit fedezni.
2012. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!