Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska panellakásban? Nőstényt...

Macska panellakásban? Nőstényt vagy kandúrt válasszak? Mikor lehet legkorábban ivartalanítani a kandúrt?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 19:27
1 2
 11/16 anonim válasza:
13%
Panelba pont macska kell..
2012. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 potyike ***** válasza:
76%
nekem egy kandúr és egy nőstény cicám panelben lakom,11.emeleten.A fiú 4 hónapos korában,a lány az első tüzeléskor lett ivartalanítva.Apróságokat leszámítva nincs velük probléma.(a körmüket vágom,így nem kaparnak bútort,stb)Néha összevesznek,akkor a szőnyegek gombócban hevernek,de függönyre,bútorra n em mennek,.marad az ágy ,a fotel.Aranyosak,szót fogadnak.külön-külön is.5 évig nappal egyedül voltak,most már nyugdíjas vagyok,állandóan velem vannak.Kizárólag általam főzött kaját kapnak,egészségesek.
2012. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 29. 22:19
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettőből van egy- egy.

A Nőstényt 6 hónapos korában ivartalaníttattam. Ő játékos, és "kommunikatív".

A kandúr 7 hónaposan esett át a műtéten. Ő lusta, önfejű, és féltékeny a párjára, sőt, néha velem is agresszív.

Talán a nőstényt ajánlanám, de ha megtetszik egy, úgysem fog érdekelni téged, hogy milyen nemű.

2012. ápr. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Knapp válasza:
100%

Szerintem két cicát válassz!

Legyen nekik is "normális" társaságuk...


Ha ivartalanítva lesznek, a nemük igazából mindegy.

(ha a nyugalom a legfőbb szempont, akkor meg inkább egy kis macskaszobrocskát kell beszerezni állat helyett. A legjobb cicák is levernek időnként valamit, vagy éppen megszaggatják a függönyt.)


Mi előre megfontolt szándékkal két nőstény cicát akartunk a lakásba, de az egyik alomból választott kölyökcicának végül előbújtak a golyóbisai, a másikat

2012. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Knapp válasza:
100%

a másik kölyköt meg az utcáról fogadtuk be és persze az is kandúr.

Szerintem hagyd, hogy a macska kiválaszthasson téged, akár kandúr akár nőstény! ;)

2012. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!