Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki segitene? A cicam...

Valaki segitene? A cicam mintha beteg lenne!

Figyelt kérdés
Kullancsos lett,pontosabban 1 kullancs volt a nyakaban es kiszedtuk..ez kb 3hete volt. azota nincs etvagya ,es mindenhova dorzsoli a nyakat , ami meg eleg sebes..felek h baja van. vigyem allatorvoshoz?
2012. ápr. 28. 18:14
 1/8 anonim válasza:
Vidd el orvoshoz, minnél hamarabb !
2012. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha sebes a nyaka, az rossz jel, ha nincs étvágya az is.

Vidd el orvoshoz.

2012. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mivel szedted ki a kullancsot, de ha esetleg profi eszközzel akarod csinálni, akkor a rugós csipeszt használd.
2012. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! igen,csipesszel szedtem ki.
2012. ápr. 28. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, az baj, ha sebes, mert amikor én szedtem ki kullancsot a cica nyakából, akkor másnapra már nyoma sem volt (pedig sima szemöldökcsipesszel szedtem ki).

Szerintem is vidd dokihoz!

2012. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Jobbulást a cicának!

2012. ápr. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A dörzsölődés azt jelenti hogy viszket neki ! És az a gyógyulás jele azaz gyógyul a sebe de az étvágytalanságnak ehhez semmi köze szerintem ! De a sebe lehet attól van mert mindenhez dörzsölődik
2012. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólással, nem értek egyet.

Én is szedtem már ki kullancsot macskából, és egy kis piros seben kívül semmi nem látszott rajta, ezenkívül nem vakarta, nem viszketett neki.

Általában az étvágytalanság, a betegség egy tünete. (szerinted az normális ha 3hete nem eszik?)

Csak gondolj arra, ha te beteg vagy, van étvágyad?

2012. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!