Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítene nekem valaki? Szülni...

Segítene nekem valaki? Szülni fog a macskám!

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nem tudom, mikorra várhatóak a kiscicák, de a macskám eddig mindig nagyon ragaszkodott (amióta vemhes), most viszont nyűgös, nem szereti ha hozzányúlok, és nem aludt velem tegnap éjszaka (eddig mindig együtt aludtunk). Azt olvastam, a cicák ragaszkodóbbak lesznek a szülés előtt. Leghamarabb most, legkésőbb két hét múlva meg kell születniük.

Miért viselkedik ilyen furcsán? Mik a biztos jelei, ha szülni fog? Minden rendben vele? És nekem lesz majd valami dolgom, vagy egyedül is meg fogja csinálni?

Bocsi, ez az első szülő macskám

16/l


2012. máj. 1. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:

És mikor lehet utána ivartalanítani? Ez kimaradt.

Köszönöm a válaszokat

2012. máj. 1. 15:31
 2/4 anonim válasza:
:O) viccelsz? A macska egyedul is kepes megszulni, nem kell neki segitseg
2012. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szülés előtt nem bírod lerázni magadról, dörgölődik hozzád, és keservesen nyávog. Sűrűn nyalja a péráját. Készíts neki egy dobozt, amiben kényelmesen elfér, béleld ki puha rongyokkal, és tedd őt bele. Hadd szokja. Akkor valószínű, hogy oda is fog elleni. Nem kell semmit tenned, de jó ha figyeled szülésnél, nehogy elakadjon benne egy cica. Kb óránként kell kijönnie egynek. Ha egy óra múlva sem jönne ki, és látod, hogy nyom, azonnal hívjál állat orvost hozzá.
2012. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Eddig tényleg jött utánam/hízelgett, de most hirtelen nyűgös lett, nem tetszik neki ha simogatom (esetleg a fején), és nagyon sokat alszik. Ez baj?

2012. máj. 1. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!