Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? Mindig megöli...

Mit csináljak? Mindig megöli a kismacskákat!

Figyelt kérdés

Nekünk mindig is voltak macskáink, de csak fiuk voltak. Már öregek voltak és sajna elpusztultak, utána (2-3 éve kaptunk kettőt, fiút szerettünk volna, de csak két lány volt. )

Ugye ezek meg fialnak ha kell hanem. A kettőből 6 macskánk lett, 4 fiú, és a két lány ami először is meg volt. A fiúkat azért hagytam, mert azok nem fialnak.

Na a lényeg hogy mindig amikor fialnak apám megöli a kicsiket. Vízbe folytja! A napokban fialtak ismét, mindkettő 3 cicát. Vagyis 6 volt, ebből 2 maradt meg, mert majd örökbe fogadja az egyik ismerősöm. Próbáltam, és kérdezgettem mindenkit hogy nem-r kell kiscica... De nem kellett, csak kettőnek találtam gazdát. A többit megölte apám, a vízbe fojtotta őket. Annyira sajnáltam, sajnálom őket hogy nem tudom elmondani. :(

Mit tegyek hogy ne fialjanak többé a lány macskáim? Igen tudom, ivartalanítás.. De nincs pénzem amiből ezt megcsináltassam.

Nem tudom, hogy ez hülye kérdés-e, de valami "fogamzás gátló" gyógyszer létezik macskáknak?


2012. máj. 4. 14:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze létezik, de attól rákos lesz. Három gyógyszer árából elvégezhető az ivartalanítás. Akció alkalmával 5000 ft az ivartalanítás, spórold össze az őszi akcióra. E nélkül csak kínzás őket tartani.
2012. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tudos*= tudod
2012. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A 2. válaszolónak igaza van.Ideig óráig jók a fogamzásgátlók,de többet tud ártani mint használni.A tartós megoldás az ivartalanítás.Hiába csak fiú macskáitok vannak azok is csinálnak kölyköt,nem is keveset!


Az első hozzászólónak meg:te csak egy picit vagy degenerált.Az emberek nem ártanak az állatoknak?Nem gyilkoljuk a földet?Írtást rendeznék a te házad táján is :)

2012. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Utoso igazad amugy az ember , a macskák nálunk kiirtották a süniket, madarakat,peléket és megették a kiskutyamat !!! Alig 5 honapos volt.
2012. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
*amugy az ember egy nagy f@sz
2012. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen macskák vannak felétek, h megesznek egy 5 hónapos kiskutyát?:D
2012. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Fusy milyen macskák vannak felétek???Csak nem a savannán élsz oroszlánok között?
2012. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Szólj az állatvédőknek,hogy mit csinál apád!Ez nem mehet így tovább!Én elvenném az ilyenektől az állattartási jogot!
2012. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Fusy: nálunk van süni és macska is. A süni eszi a maradék macskakaját és nem bántják a cicáim, inkább félnek tőle. Tudod vannak tüskéi. Amúgy ha normálisan van etetve a macska, akkor nem fog tüskés állatokat enni.

Kérdésre válaszolva:

Kérd állatvédők segítségét, hátha segítenek az árban. Ez tényleg törvénybe ütköző állatkínzás. Keress fel az interneten egy kedves állatvédőt, aki segít neked. Sajnos mi így nem tudunk semmit tenni. Esetleg beszélj apuddal, hogy ez törvénybe ütközik és állatkínzás. Én tuti megsértődnék rá, szóba sem állnék vele. Persze ha már kicsit belerug a macskámba kiabálok vele.

2012. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás lenne a legjobb.Egyébként tényleg szólni kellene állatvédőknek.
2012. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!