Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ideiglenes Gazdik hogy könnyít...

Ideiglenes Gazdik hogy könnyítsék meg az elválást a cicától?

Figyelt kérdés
6 hétig élt velünk egy kiskandúr,de hétfőn végleges Gazdihoz kerül!
2012. máj. 7. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Magadnak kell lelkiekben tudatosítanod, hogy neki ez csak egy állomás volt, légy büszke magadra, hogy eddig is gondoztad őt, megkérheted a gazdáját, hogy időnként írjon róla, küldjön képeket. Gondolj arra, hogy így most egy másik cicán is segíthetsz.
2012. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, gondolj arra, milyen jó helyre kerül, ahol ugyanannyi szeretetet fog kapni, mint tőled. És szerintem is jó ötlet, ha megkéred az új Gazdit, hogy küldjön néha képeket emailben! Nekem akkor múlt el ez a borzasztó érzés, amikor az új gazdi átvette tőlem és láttam rajta, hogy ugyanannyira fogja imádni a kiscicát, mint én.
2012. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen...én is próbálom így felfogni,de már most azt érzem,hogy nagyon fog hiányozni....pedig van egy sajátom is,mégis....remélem hamar megszokja majd az új Gazdit,és jól fogja magát érezni:)
2012. máj. 8. 15:03
 4/6 A kérdező kommentje:
2 napja csak bőgök,nincs étvágyam,nagyon megszerettük,de nem jöttek ki a saját cicámmal,mégis,úgy érzem,hogy ezt nem lehet elviselni...tudom,hogy jó helyen van,mondták,hogy meglátogathatjuk,és megkértek,hogy ha eltaznak,vigyázzunk majd Rá...szerintetek jó ötlet? így talán könnyebb lesz,vagy rosszabb,hogy majd megint el kell tőle válnom? segítsetek légyszi!!!
2012. máj. 16. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hát szerintem a látogatást még nagyon sok ideig felejtsd el! Tudom, hogy rossz most, mert nagyon lehet szeret szeretni egy állatot, nekem is majd' a szívem szakadt meg, mikor elvittek tőlem kutyát (én is voltam ideiglenes). Már nem is csinálom. De saját tapasztalatból mondom, még ne látogasd, csak pár hónap múlva! Én is voltam olyan lüke, és majd' szétszedte értem a kerítést, nyüszített és ugatott, borzasztó rossz ötlet volt. Igaz, egy kutya nem olyan heves, de de ő is biztos körbedörgölődzik, dorombol, te meg még jobban fogsz sírni. Inkább kérj róla képeket, híreket!
2012. máj. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítséget:)
2012. máj. 17. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!