Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges, hogy a macskaszőrt...

Lehetséges, hogy a macskaszőrtől szöszös minden ruhám mosás után?

Figyelt kérdés
Vadonatúj ruhák is már az első mosás után tele vannak szösszel:( Lehet, hogy a háztartás/mosás témában kéne ezt a kérdést feltennem, de először cica gazdiktól kérdezem, hogy nektek van-e ilyen problémátok, és ha igen, mi a megoldás? Az biztos, hogy mosás előtt sok macskaszőr van a ruháimon, mert három macskám van, de nem értem, hogy a mosással miért nem jön ki, sőt mintha bele lennének mosva az anyagba.
2012. máj. 7. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8 macskával élek együtt és mielött a szennyesbe raknám a ruháimat leszőrtelenítem,ez csak így védhető ki.Ha szőröstől mosod akkor azt a belemosott szőrt elég macerás leszedni is.
2012. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál! Mivel szőrteleníted le előtte? Én próbálkoztam ruhakefékkel meg valami mágikus szőrtelenítővel, de egyáltalán nem volt sikeres:(
2012. máj. 7. 19:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a henger vált be, amin ragadós papír van. És amikor megtelik és már nem ragad, le kell húzni róla a felső réteget. Drogériában lehet pl kapni.
2012. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló nálad a pont:) Én is ezt használom.
2012. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó módszer még a vizes gumikesztyűvel való takarítás. Azzal még a kárpitozott bútorról is gyönyörűen lejön a szőr.
2012. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Vicuska87 ***** válasza:
Öntapadós papír szőrhenger!
2012. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Holnap reggel első utam a Rossmann-ba vezet, remélem találok ilyen ragasztós hengert ott!
2012. máj. 7. 20:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez a henger a drogériákban elég drága, kb 900 Ft., legalábbis ahol én láttam. Ikeába érdemes venni, ott csak 250 Ft. És pótfejet is lehet venni hozzá, úgy mégolcsóbb. Nekem is ez az egyetlen macskaszörteleníő dolog ami bevált, még bútorokra is használom.
2012. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Ikeában melyik részen lehet ilyet találni? Az Örs vezér térre tudnék most elmenni, a Rossmannban nem tudta az eladó, miről beszélek, úgyhogy ott sajna nem találtam ilyet:(
2012. máj. 8. 15:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Tescoban 350 ft körüli áron kapható a ragacsos henger, 3 tekercs van hozzá.

[link]

2012. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!