Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor fog szülni a cicám?

Mikor fog szülni a cicám?

Figyelt kérdés
Már lassan 9hete terhes a cicám, már nagyon nagy a hasa, szegény már menni is alig bír. Már készítettünk neki dobozt, de mintha nem lenne neki megfelelő, pedig elég nagy, puha rongyok vannak benne. Már minden szintre csináltunk neki helyet, hátha csak akkor nem akar oda menni amikor ott vagyunk, de csak továbbmegy. Pedig már többször úgy tűnt mintha már 'akarnának jönni a kiscicák'. Mit csináljak? és tudom hogy ösztön meg minden, de úgy tűnik mintha félne vagy nemtudom, és azért, az nem lehet ugye? :(
2012. máj. 13. 20:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
azert fo a biztosnsag! jobb inkabb kesobb hozzajuk erni
2012. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
persze, már most megvan hogy hol lesz ivartalanítva meg minden, csak az első kiscicákat szeretnénk megtartani, mert ő az első cicám, és az első cicái :) oké, töltök fel képet, ha meglesznek akkor :)
2012. máj. 14. 17:01
 13/23 anonim ***** válasza:
58%
Ha tetszik neki a doboz, majd abba fial, ha nem, akkor talált magának jobb helyet. Fontos, hogy ne legyen túl nagy a doboz, de túl kicsi sem. Legyen teteje, mert a zártabb helyeket, szeretik, ott vannak számára biztonságban a kicsik! Amikor az én cicám volt vemhes, még kismamaként adtam neki multivitamin tablettát.
2012. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Szerintem napok kérdése. Az enyém a 60.napon (tegnap este) szült. Neki is az első ellése volt, és 4 kiskölyök lett. Az elsővel nagyon megszenvedett, és nem is tudta, hogy mi történik vele, folyton ki akart jönni a dobozából, ki is jött, de én visszatettem. Nagyon igényelte azt, hogy mellette legyek, és simogattam a pociját, akkor kicsit nyugodtabb volt. Kb. 2 órát szült, és szinte végig figyeltem, nehogy gond legyen.
2012. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Már a 64.nap és még mindig semmi :( Remélem hogy már tényleg a napokban jönnek :)
2012. máj. 18. 19:03
 16/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 70 napot eléri meny dokihoz mert bajok lesznek.
2012. máj. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Igen, már Anyu is azt mondta hogy ha jövőhétig semmi, akkor elvisszük dokihoz :(
2012. máj. 19. 18:40
 18/23 A kérdező kommentje:
21.-én meglettek a kiscicák :)
2012. máj. 24. 11:45
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok :)) biztos aranyosak(őket is ivartalanítani kell)
2012. máj. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Persze, már tervben van, főleg azért mert meg szeretném tartani őket :))
2012. máj. 25. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!