Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szülni fog a cicám?! HELP

Szülni fog a cicám?! HELP

Figyelt kérdés
Ez már nem az első már több kiscica is volt,nagyon kemény a hasa és itt nyávog nekem már egy órája.Szóval ma már meglesznek a kiscicák?Nekem mit kell csinálnom vagy hagyjam csinálja ahogy eddig is tette?
2010. aug. 24. 06:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Bizony,hogy szülni fog!!! Még ma. Semmi más dolgod nincs,mint,hogy csinálj neki egy puha fekhejet,a természet majd teszi a dolgát. :)

25/N

2010. aug. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
Hát a macska úgyse fog oda szülni ahová leteszed. Magának talál helyet ez mindíg is így van.
2010. aug. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hoztam egy dobozt neki tettem bele még egy szakadt puha terítőt de nem maradt benne a dobozba,kiugrott.
2010. aug. 24. 07:21
 4/25 anonim válasza:
100%
Szia! Igen,a fájások jönnek,azért nyávog. Tegyél rongyokat,rossz törölközőket a helyére és biztosíts neki nyugalmat. Néha megnézheted,ha nem zavarod akkor úgy is hagyni fogja hogy ott maradj vele,ha zavarod,akkor azt jelezni fogja. Idegesn fog viselkedni. Az én cicáim is így tettek.
2010. aug. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

Én még annyit tennék hozzá az előttem szólóhoz, hogy egy olyan helyre készítsétek neki a "szülőszobát", ahol aztán békességben el is lehet az első néhány hétben/hónapban a kölykeivel. Mert ha zargatva érzi majd magát, akkor el fogja őket cipelni onnan. :)

A mi cicánk annó mindig igényelte, hogy végig mellette legyünk a szülésnél, és volt hogy be is kellett avatkozni (apukám kirántotta a megakadt kiscicát, mert már majdnem belehalt az anyacica)... szóval ha szerinted is igényli, akkor maradjatok vele, vagy néha nézzetek rá mindenképp. De amúgy nyugodt körülményeket teremtsetek neki.

2010. aug. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok :) Beletettem a dobozba simogattam de megint kiugrott,régebben a többi kiscicát van az emelet és volt egy kis rész a falak között oda betudott menni,de azt apukám becsavarozta hogy ne jöjjön be a hideg és most én vagyok itthon egyedül szóval fogalmam sincs hogy mit fogok csinálni,melegítettem neki most egy kis tejet .
2010. aug. 24. 07:30
 7/25 anonim ***** válasza:
42%
Jézus miket írtok ti?? lol ez csak 1 macska. Amikor nem volt ember ki teremtett neki öszkomfortos lakást a szüléshez? Istenem... gondolkodjatok már. Úgyse fog ottmaradni ahova teszed tudom mer nekünk is sok macskánk volt... Esetleg ha bezárod egy külön szobába és becsuksz minden rést ahol kiférne. Ott fog szülni ahol ő biztionságosnak ítéli. HJa 6000000x rakod vissza 600000x fog vissza kijönni. Az nagyobb kín neki hidd el hogy állandóan ide-oda teszed és el kell mennie minthogy megszül. Mivel a macska is tudja késleltetni a szülést stresszes helyzetben. Ilyen marhaságokat hogy tudtok összehozni...omg
2010. aug. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
26%
A macska csak egy állat,nem ember. Nem szülni fog,hanem elleni!
2010. aug. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
elleni a tehén meg a marha szokott a macska az fial:) látod ha halgattál volna bölcs maradtál volna
2010. aug. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Áh a csavarhúzóval kicsavartam a szegeket az "ajtóból" ahol eddig szült, most kezdte el szerintem :)
2010. aug. 24. 08:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!